Prijava

Zalepi ga lepkom za ogradu

jednom je udavila macku neke veganke lude iz ulice ova usla u dvoriste kao da je spasava ziv sam se usro da cu i nju da robijam al dobro bila je poslusna kuja dosla je K NOZI

Svaka čast, veganke su retko poslušne XD

Brate, suvo zlato brilijante da ovakve glave ponovo počnu da dolaze ovde

na ulici ne moze da se nauci nista.termin ulicna skola su izmislili klosari da bi sami sebi dali na znacaju posto ih niko drugi ne jebe dva posto i da bi iimali neki razlog za ponos iako je taj razlog cista izmisljotina.kao sto se neko ponosi med faxom tako su klosari izmislili svoj nepostojeci fax.kad neko kaze da ima ulicnu skolu to znaci da ne zna nista ko ovan

+ znaci i da je tolko glup da ne moze nista ni da nauci

Specijalno za bonbija
youtube.com/watch?v=0a5BJxrarL0

Video sam Manijaka juče ujutru u kafiću, nešto kao "završava" po gradu pa svratio da se restartuje espressom, i bogznakako se mi tu upoznamo, ja reč, on reč, ke koza... tek doš'o iz Resnika, ne prati modu frizuru, prljava metalika, i oni što su došli 2 čuke posle njega su mogli da namirišu da je bio nazočan

ne daj bože brate mili ikada i da kročim u resnik, osim ako tamo beli neki dim kulja

Daleko ti od Borče, šta?

ulicni fakultet,smer-bajker.ima tri predmeta.dobrociniteljstvo,zastita slabijih,vitestvo

Labo, svoje bi da troluješ, šta haha

Evo vam ulica
youtube.com/watch?v=7zP-TbW6c-U

Uuuuu... moram se baciti na učenje italijanskog
youtube.com/watch?v=YrME0kSt0cI

Ono od juče je bila ozbiljna ulična spika; i kad doguraš do funkcije u jakoj državnoj firmi, opet si u stanju da rokneš šefa. Dokaz da ulične spike ima i međ samim kremom srpskog menadžeraja...

Aleksandar Bilanović = ulična škola