Prijava

Naišli ste na neki komentar na definiciju koji vam se toliko svideo da ste poželeli da mu date plus?

Na ovoj temi sakupljamo najsmešnije, najbisernije, najjače i sve naj - naj komentare.

(možete ostavljati i komentare na koje biste dali minus)

Davno sam ja ovo predlagao. Doduse, drugacije. Mislio sam da se uvede ocenjivanje komentara jer ih je dosta koji su bolji i od same definicije. Ne ovako kacenje na temu. To zahteva vreme. Onako, samo roknes plus i gotovo.

Mada se plasim da bi posle poceli sa reklamiranjem komentara.

Haha Tulum i da se uvede komentar dana :))

komentar dana i ocenjivanje komentara bi bilo previse.
"ne kaciti komentare mladje od 24h na chat"
:) Bar neki deo Vuke nek ostane bez ocene.Ljudi bi se trudili oko komentara i reklamiral i komentarisali svaku mogucu defku :) Sto je mnogo mnogo je.

Loše ste shvatili. Na ovoj temi pravimo zbirku bisernih komentara (komentari koji su vas toliko nasmejali da ste hteli da mu date plus).

Ovo nije predlog za to da se uvede ocenjivanje komentara.

Malo je zajebano.
Može doći do reklamiranja definicija. Ja bih npr. okačio komentar, ali mora da se pročita definicija, da bi moglo da se poveže?
Kako to rešiti?

Može se rešiti prepričavanjem komentara.

Npr. meni je bilo smešno kad je ujka vanja rekao da Sirogojno džemper svrbi kao pošandrcale picajzle.

mogli bi se ocenjivati komentari po meni, ali bez uticaja na broj poena korisnika, cisto da bi se u slucaju obimnijih definicija videli najbolji komentari kao na b92 i gledali ne samo hronoloski, vec i po rejtingu

Da se ocenjuju komentari (a možda bi i trebalo, jer ima ih koji su bolji od mase definicija), Tulum bi bio broj jedan. Taj kad ga odvali, samo da pokvasiš pelenu :-)

I Tulum i mensur imaju odlične kmentare. Povremeno otvorim njihove profile čisto da vidim šta su komentarisali.

ako ikad budem realizovao ovo biće kao što je wlex88 napisao.