Prijava

Ćilmo msm da sam te video u rodi pre neki dan

Haha jel stajao i nudio ljude salamama nabodenim na cackalicama xD

Video sam i ja tebe Zap, al sam se pravio da te ne poznajem lolo.

Hahaha zicer gambi ali ne msm da je bio slučajni prolaznik

Verovatno je donosio kulenje na rafove.

Thilmo je rekao da ce tuziti Kaizena i Kosmopolitu jer sam ja objavio njegov fejsbuk. Da li je slagao ili ozb?

Hahaha Thilmo i Zapata na kasi stoje a kasirke nisu ni svjesne kakve likove usluzuju, da su mnogo fejmz glavice na saljivom sajtu vukajlija

Gambi mi svaki dan dolazi.do pulta i pojede sve sto imam na degustaciji, zato se razume u materiju. Xd

Thilmo ne stoji na kasi nego nudi ljude zlatiborcem po rodi maksiju idei itd

Zapata, mislim da potajno želiš da se družiš sa mnom. Usamljen si. Jesam li u pravu. <3

Brt, nemoj da se uvrediš, mislim da u sustini nisi loš tip i pored jako loše onlajn ličnosti, ali ipak ne :)

Zapata nadji mu se. Žena mu je otišla s drugim nije mu lako. Prevlast za dete, nejebica, scene seksa nje i njenog novog momka katkat prodju kroz glavu. Treba to preživeti. Treba mu ventil u vidu ovog sajta. Podržimo ga. Uz tebe sam Mladene!

Vidi se na Thilmi da je porodican covjek. Cak mi je cudno da iza ovog profila stoji ovakav domacin

Maestro ne budi debilčina, msm ako je to istina da ga žena ostavila, neću da glumim ovde moralnu gromadu jer nisam, al ne bih nikad čoveka zezao za to jbt. Mozemo da ga zezamo za tilmozode, fanaticno zvezdastvo itd al za to ne. Msm ja tako shvatam net.

Овај Мајстро је као неки малигни тумор сајта

https://vukajlija.com/forum/teme/73417-tv-reklame-zasto-su-uzasne-i-sve-oko-reklama?strana=4

Може овде унлоцк само да напишем да Здравку Хербику јебем мајку у пичку? Па онда може поново лоцк што се мене тиче

Zdravko herbiko najjaca reklama ikada ne seri