Prijava

Vidim da je previše dobrih tema poarhivirano u međuvremenu pa prijavite teme iz arhiva koje biste i vi rado videli otključane.

Samo ja i kaizen ustajemo nedeljom u 6.

Пољопривреда и сточарство обавезно.

Prolećno vađenje moga kurca. Ciklon je poginuo da zaključa 1000+ tema jer si mu ti vrv tražio da sredi forum nije besan sam da se jebe a ti ih sad otvaraš
Uzmi odbanuj skriptu Bobroka koji je dao 50 k minusa boli te kurac, ko jebe Truća što se drkao da vadi ih pičke trnje haha jebote

Teme su arhivirane na incijativu nekih moderatora i ja nisam preterano zeleo da se mesam ali pojma nisam imao da ce biti u ovim razmerama...

Pa dobar posao je urađen, spemeri su otvarali neke debilne teme da bi spemovali ne da bi diskutovali. Na Vukajliji živi samo forum i bar bi on trebalo da bude pod konac.

Ма 2-3 теме отворити које заслужују и то је то.

Umoduj me kaizene brt, previse si mi zla naneo

Ево одма. Само да се улогујем, па ћу те умодовати.

Za dve ipo nedelje 70 i kusur strana. Ima potencijala tema.

Nema veze što je plakao svetlani da se zaključa tema. Sam je postavio sliku.

Hahaha thilmara ne odustaje da otkljuca ovu kutiju pandorinu

Brate, zamisli čikara koliko se ponizio da plače svetlani za ovo lol.

Kosmopolita
tema se zaključava jer maestro cvili u pvt. izvolite preći na temu maestrovi tigrovi, pa će se i to zaključati ako bude baš mnogo kukao.

Dobro. Već si postavljao moj fb. Šta sad očekuješ jbt.

Da l ti je frka što si se likom i delom prikazao na vukajliji i bio poliven govnima lolo.

Sad nema teta kosme da obrise link jbg

Hahah pa to tebi ne ide u prilog jbt. Cvilio si da se obriše prozivanje tebe i pokvarenog kurca.

Sad si nezaštićen i prepušten sam sebi.

HAHAHAHAH