Prijava

"Eksperiment" je PROPO jer izgleda da je jedino sajt održavala živim ta (seksualna) tenzija između modova i obespravljenih članova.

Sportske teme mrtve.

Glavna tema KALADONT

Posle afere maestro nismo imali ništa a ima tome mesec i po dana

Na četu težak smor.

Zemlja se raspada u ognju protesta i cenzure medija i na formu potrošene 3 reči na to nisu...

Pa jesu li svi na instagramu i glupim fb meme pejdževima, da li me je vreme pregazilo...

Дошло је крајње време да Каизен притисне shutdown дугме.

krajnje je vreme da mi posalje admin podatke i da odjebe sa sajta lenstina plasljiva. Moze i uz odredjenu nadoknadu ili blago mesecno uzdrzavanje.

pa da vidi sta ce da bude sajt

ја се сећам бар седам година уназад како су људи кукали јер је сајт пропао, биће овако још две три године док се не угаси дефинитивно

Кад уклонимо сремске Хрвате са сајта вратиће се бар једно 200 старих, активних чланова сиг(сиг)

Kakav je atenšn vhor ovaj Zapata.

Shvati čoveče da si Boban Zdravković Vukajlije.

jednom mjesecno bude tema o tome kao se sajt gasi.
propada on, ali daleko je jos od gasenja.

treba umodovati dvoje ljudi i dosta.

Vukajlija yeah kao institucija u krizi, kao i ostale instituciyeah.

Треба вратити Белу Вукајлију дефинитивно.

kolko dobra tema Xd
Eh kad se samo setim vremena kad je Vukajlija bila moj spas iz sumorne realnosti. Kako su Smarko i Reme tad žarili i palili.
Sajt je PROPO tuga tugaaa

kad se setim kako sam krleta isutirao nogom u dupe na Kalisu pred njegovim drugarima

dal ste ralni da treba jos ljudi da se umoduje hahah...pa bukvalno nekom najgorem anonimusu da das da bude mod, posle tri nedelje ce da ide i deli lekcije po sajtu kako sme da se ponasa, da odredjuje sta je smesno...kao pa mozda nisam ja ipak slucajno umodovan, mora da su prepoznali kvalitet u meni

Ja ne znam ni ko su modovi sad al odabrane su u 90% slučajeva transferčina.

ma ne dodatni modovi. nego rosto dvoje ljudi koji rade i ne pametuju. ciklon i mlada partizanka npr.