Prijava

A i koji ce kurac realno

Kosmopolita sad maltretira penzose tamo ne daje im caj uz keks itd frustracije se negde moraju izleciti

Mi mislili ti poginuo u lihvarskom obracunu

Gde ce lihvari na mene jesi lud

Nisam mislio da se dogovaram s tobom da te jebem sig sig

To sta si ti mislio je tvoja stvar, ja tajne toliko bednog mozga ne mogu da dokucim.
Ali lepo je sto si i ti priznao kakve prirode je bila tvoja veza sa vremesnom bivsom moderatorkom.
Ne ide da se pretvaras u splacinu zbog malo suve picke. Ali dobro, valjda ne znas za bolje.

Vidi što je kerić besan, pa naskače, valjda mu fale patika-cipele za prednje noge.

Hahah odlične prozivke vojniče
Ajde sad malo nam pričaj kako je dobro biti s devojkom koja je promenila 120 kurčeva zbog iskustva
A budale jebem ti

Mada šta ja pričam ja nosim patike cipele be razumem ja to ahhahah

A sad znas i broj. Bohor Dojava. Bohor Istina.
Elem da li su seksualni afiniteti ka vremesnim gerijatrijskim sestrama uzrokovani tim sto znaju da masiraju prostatu?!
Zapravo izgleda da ti je tu prostatu sjebala, pa te trajno upropastila u vidu impotencije cim imas potrebu ovoliko da guras nos i mastas o seksualnom zivotu ljudi koje ne poznajes.

Imas i Ostrog na kaheksicnoj plecki, ne samo patika- cipele.

Zion Williamson - veliki biće

Kad bi mogao odmah u Golden Stejt. Svi u Golden Stejt i Lebronara tamo i Kavai i Golden Stejt dinastija do 2048.

Kari, Kavai, Zion, Lebron, Janis petorka Golden stejta hahaha a zamisli igraju protiv nekih Nikerbokersa gde je zvezda ekipe random Rejmond Felton. Smešan je i sraman taj Nba

Kosmopolita sad maltretira penzose tamo ne daje im caj uz keks itd frustracije se negde moraju izleciti

Hahaha to sam I ja pomislio

To što si ti prljava gotičarka ne znači da je meni loša prostata
Nemoj da brkaš stvari

Snupi koristi Maestrove uvrede.
Uf izgleda da sam ubola u bolnu tacku.

Nemoj se zanositi.
Reme kad me je smarao na fejsu sam napisao da si 2 od 10 hahaha
Bolna tačka jebena na šaljivom sajtu. Oće to

Moja starting petorka ovogodišnje nba lige

1. Harden
2. Stef
3. Kawai
4. Giannis
5. Jokić

Pa dobro. Sta ti imas s tim da li sam ja 2 od 10?!
Vodi racuna o svojoj vremesnoj gospodji koja cak i nije dobrodrzeca. Msm njen izgled treba da bude tvoja interesna sfera.

Nemam ništa kao i ti sa mojom prostatom a vidim interesuješ se.