Prijava

ај качимо порњаву сад кад нема модератора

Каизен да је паметан, да повуче из претраге један подфорум, па да направимо пиратску централу од њега...

Odlični predlozi, javi se, Kaizene

Било би добро и да има подфорум за хентаи. Нек се то уведе у записник.

Ovaj sajt je već navodno propadao još davne 2014. a možda i ranije, ne vidim kako je propao eksperiment koji još uvek traje a koji je samo trebao da pokaže kako će se ljudi ovde ponašati kad ne bude bilo moderatora, a za sad se 98% sajta ponaša veoma pristojno i normalno.

Pezose, obriši posljednji post sa MMA tebe, zaključali ste istovremenim postovanjem

pa nisam obriso ustvari jer nema opcije da obrisem uospte ne pokazuje mi onaj X ili edit ili bilo sta da mogu da obrisem

ali sto kaze djoto 98% sajta se ponasa prepristojno i dostojanstveno, bukvalno svi ucesnici nekih sranja i svajda su se pojavili cak i maestro koji je mogao ovu situaciju da iskoristi da pobegne, a bio je na stubu srama, je ovde.....jedino kosmopolita bukvalno otkako je razmodovana se nije pojavila....jedino moze da dodje da preti kako ima nzm ni ja kakve pvt poruke diskriminisuce, abukvalno joj ne ide u korist da ih objavi jer ce svi da vide kao koji kurac nista diskriminisuce nema i sta sad?....ostace bez oruzija.....al da se bas ne pojavljuje samo pokazuje koliki strah od linca ima, a niko je vrv ne bi ni lincovao osim mozda tilma

Ma jok, ja to radim suptilno.

Al mislim da bi je Reme i Soja rastrgli ko dva vučjaka mačku.

Svejedno, baš je prebedno što je pobegla čim je izgubila ban dugme.

Pa bi sigurno osim što ne bi dok sam ja ovde.

Lol Snupi, videli smo xD

Чланство сајта галантно је.

Ovde se zasigurno videlo da ti voliš kurac više nego ja što ga imam u gaćama.
Za ostalo možemo da se dogovorimo

Snupi mozes hiljadu puta da ponovis neke stvari, to i dalje nece izbrisati to sto si ti. S druge strane cinjenica da si ti alapacica, glupander i necija kuckica je istina koja je solidno dokazana.
A sto se dogovora tice, premlada sam ja da se dogovaram sa tobom, ipak je gerijatrija tvoj teren, pa nastavi kao i do sada sa njom da surujes.

Зар је гушт јебати некога ко не воли курац, чему то којим добром

A sto se dogovora tice, premlada sam ja da se dogovaram sa tobom, ipak je gerijatrija tvoj teren

haha

Bas je postao dosadan ovaj sajt, mislim da necu ulaziti jedno vrijeme dok se ne uozbiljite malo žbljohe

namamicemo te slaninom i slavskim kolacima nazad na sajt

Nema moderatora a hahaha