Prijava

Ajde bre Plidu ne pali se

iako sam otvarao temu za prozivku boxora (kryne bohorove), iako je tad cvileo da se lokuje, iako je ranije nameštao takmičenja, ganjao plusiće, virtuelne kurce, ... kasnije postao sajtovska radio mileva... u ovoj situaciji osećam izvesnu empatiju ka njemu jer i ja isto tako volim malo starije žene.
Šta fali Kosmopoliti? smoriliste sa tim baba, baba, a posle kucanje u pretragu - milf, mature... i slično. Možda se ta baba jebe ko zmaj?
oduvek sam želeo neku zreliju osobu tako ~40.. može i starija šta fali?
Dok su se svi u razredu ložili na neke tu guskice što su kao važile za ribe, ja sam šiljio pače na razrednu!
Evo i sad stajem na stranu Bohora pa sve i da nije tačno da je imao intimu sa tom ženom, makar se nosi muški sa prozivkama (kao što je to Thilmo primetio) i ne okreće joj leđa.
Kad budem 74 možda ću da se ložim na klinke ko onaj dekutaner iz tabloida, a do tad samo 40+ bajo.

možda mu zavide, nikad se to ne zna, ja recimi kad bih bio zavidan bih pisao slične stvari vezano za bilo koju temu

Treba da izadje kao klinton i da kaze

I did not have sexual relations with that woman

iako sam otvarao temu za prozivku boxora (kryne bohorove), iako je tad cvileo da se lokuje, iako je ranije nameštao takmičenja, ganjao plusiće, virtuelne kurce, ... kasnije postao sajtovska radio mileva... u ovoj situaciji osećam izvesnu empatiju ka njemu jer i ja isto tako volim malo starije žene. 
Šta fali Kosmopoliti? smoriliste sa tim baba, baba, a posle kucanje u pretragu - milf, mature... i slično. Možda se ta baba jebe ko zmaj? 
oduvek sam želeo neku zreliju osobu tako ~40.. može i starija šta fali? 
Dok su se svi u razredu ložili na neke tu guskice što su kao važile za ribe, ja sam šiljio pače na razrednu! 
Evo i sad stajem na stranu Bohora pa sve i da nije tačno da je imao intimu sa tom ženom, makar se nosi muški sa prozivkama (kao što je to Thilmo primetio) i ne okreće joj leđa. 
Kad budem 74 možda ću da se ložim na klinke ko onaj dekutaner iz tabloida, a do tad samo 40+ bajo.

Иако ме не занимају препуцавања на сајту, има овај коментар смисла. Јел има неко слику дотичне да установимо у коју категорију спада?

Hahah ovo je svakako uspešniji kanal od maestrovog jer ima 1 klip više od maestrovog

Pobrisi mi stare nadimke plsss

hahah kaizen off topicuje.

Tywin Lannister
Treba da izadje kao klinton i da kaze

I did not have sexual relations with that woman

hahahaha

Šta fali Kosmopoliti? smoriliste sa tim baba, baba, a posle kucanje u pretragu - milf, mature... i slično. Možda se ta baba jebe ko zmaj?

sta jebe ko zmaj? pusi ga decxko.

Kajzene ovo ti je 3 dana.

Elem, pogresno ukucam vukajlija i izbaci mi ovaj sajt http://visitorsworth.com/www.vukajlija.com

Je l realno da Vukajlija vredi sad ovoliko.

Elem, probao sam i sasvim naj super legenddarni sajt tarzanija...i vrednost je par mojih plata jbt.

Добој на 10ом мјесту. Најс.

Doboj, BA 37 0.9% 0.4 0.9 58 64.

To su procene koje su u slucaju vukajlije verovatno veoma pogresne, jer profil njenih korisnika uglavnom koristi adblock, a i cpm za Srbiju je mali.
A ni ovi podaci ne deluju aktuelno.