Prijava

I vidi ga kako menja teze. Ovde je bitno tvoje trčkaranje i olajavanje ljudi, tj. ta bedna potreba da laješ.

P.S. Je l suvo u Sahari?

Boxare kako se jebe kosmopolita, kapiram da tokom cina prica neke nepovezane stvari

Ma ja mislim da oni nisu imali odnose seksualne.

kako nisu kad Boxor prica da se jebu

Ne ne rekao je, ako vi kazete da sam jebo onda sam jebo, to je drugo

pa na prethodnoj strani kaze da je jebo, mislim boli me kurac samo pitam, deluje mi suvopicasto pa da cujem njegov komentar

Ja sam sa zenom koju vi spominjete iako nije tu u dobrim odnosima, seksualnim ako tako želiš 2 godine pre nego što je postala moderator

Meni ovo zvuči u fazonu, evo jebo sam je kad si tolko zapeo, ne mogu da se raspravljam s tobom

pa nije ga niko prozivao za tako nesto, pa ajde da vas skinem s kurca, vise deluje da se sam hvali, sad da li zbog cinjenice da zeli sebe pozicionirati u drugi kontekst jer jebac>drugarica ili nesto drugo ne znam... mislim cisto informativno sam pitao, nije da zelim zabadati nos u tudju intimu

Кога још занима мишљење ћелавог разносача пљески кога жена вара са 4 лика. Не спемуј форум Бобане

Sto moras biti majmun jebeni sa pominjanjem zene? Aj idi drkaj kurac na hercegovacke srbe

Kome to bulja proziva ženu?

Joj nenade ne blamiraj se vise, nikoga ne zanima u cijem krevetu si se morao zrtvovati zarad krune.

Boljo izlgeda ima neku sigurnu dojavu od kosmopolite o bombasevoj zeni, koja je clan sns-a i navija zvezdu.

Ћелави Бобан и Космополиција убитачна коалиција

Mene bi bilo sramota da jebem onu babuskaru

Bohore ako si u semi sa kosmopolitom zapali taj x5 i sebe u njemu jebala te ona

Срам те било бохоре заводиш рањиве бакице и преко тога долазиш до круне. Па јеси ти крштен уопште човече

Ево и плиду је морална громада наспрам тебе а муслиман је

https://i.imgur.com/Ie3Ms7W.jpg

levo je autorka koja ce se sama pronaci (prepoznacete o kome se radi jer cete procitati sintagmu “fimozni kurac” u njenom postu cim vidi ovu sliku)

Glavna tema KALADONT