Prijava

Ajmo prvo jednostavno pitanje:

Zarati se sa Šipcima. Vi:

1) ratujete sa svoju državu kaj čojek
2) bježite van kaj pička

Ja lično ne bih podnio tu sramotu da odem vanka, mi dobijemo rat, i onda se kogodj pizdun vratim nazad kad svaka opasnost prodje.

Pitanje za ove sto znaju da neće ratovati, koji je vaš izgovor:

a) jebe mi se da ginem za tudje ideale
b) kad budu deca političara išla na ratište ići ću i ja
c) kosovari prodali kuće šiptarima i ja sad didem da ratujem oću boli me kurac
d) nek idu prvo kosovari da brane rodnu grudu pa ću ja za njima
e) jebe mi se da ratujem za vučića

Hahahah koliko je ovo pod e prejadan prepičkast izgovor, šamar zaslužuje

Izbije treći svetski rat, zbog Kosova ili bežnjega,
svet se podeli na Nato vs Rusija, Kina, Severna Koreja i ekipa. U srbiji se stvara nova podela, ko nekad na četnike i partizane. Na čijoj ste strani, natovaca ili sovjeta?

Ratovao 99-te
Ratovao bih opet
Treci svetski rat nece izbiti zbog Kosova jer smo nebitni onoliko koliko ti ne mozes ni da pojmis.

Нико не би ратовао за Косметохију из Мајстровог региона сиг(сиг)

Cudno je to malo, za Kosovo apsolutno boli kurac svakog bosanca, krajisnika, crnogorca, vojvodjana, macvana. Krusevac, Kraljevo i Kragujevac su polukosovarski gradovi, tamo nekosovari gaje animozitet prema istima. Eventualno da ratuju Kosovari, Bombas, glasaci Dverana, ultrasi, sumadinci od topole do mladenovca, valjevci cacani uzicani. Za istok i jug ne znam, ne poznavam rejon

2 jer me boli kurac za kosovo

Beli Preletacevic jel troluje da je otvorio pumpu ili ozb?

2) Бјежим вани кај пичка

За ово друго има помало од свега наведеног, најкраће речено да верујем да могу нешто променити или да ће некоме бити боље од мог одласка на фронт, размислио бих. Ал овако ми се не даје баш живот, ето тако. Знам их довољно што су се зајебали деведесетих, па псују сами себи маму и дан данас што су ишли уопште.

Свиђало се то некоме или не, и са Косовом, и са свим овде на Балкану ће бити оно шта се оне силе изнад договоре, а ми ћемо да ћутимо и да пушимо.

Zabranjeno za Bosance. Da Buljo, i za tebe.

Jebem te buljo, mogu svi.

Ти као неко ко је буквално побјегао од туче као зечић не можеш некоме нешто да забраниш. Јебем ја тебе на сваком кораку али од превеликог свршавања у твоје босонско лице си заборавио колико су те сви тртили.

Al kako se maestro upinje da govori kao ličani aahhahahahhahaha kakav blam jebem ti sve

Хахахахх Личанин јебени а прича екавицом, као кад би Нишлија говорио “болан”

ima u bečmenu traktorijade sig, moguće da je i maestro

Ja sam potpuno ubeđen da je čovečanstvo završilo sa ratovima većeg opsega. 20 vek i početak 21. Veka su bili prenasilni, a kolektivna svest to pamti i izbegnuće. Još jedan argument, mnogo se bolje živi, jedemo bolje nego pre 100 godina, zasto da ratujem. A plus i obrazovanje (koje je samo po sebi pacifističko) je visestruko dostupnije i zastupljenije. Jos jedan argument... industrija zabave (čitaj zamajavanja, obmane i razbibrige) je nikad jača, razmislite, pa najveći deo vašeg vremena otpada na to. Svaki post ovde, svaki članak koji pročitate to je razonoda... to luči serotonin i ne bi ste to da zrtvujete zbog ROVOVA jebenih

Biće uvek sitnih konflikta kod nepismenih nacija i biće uvek HAJPA da se sprema sranje (videti temu počelo je) da se ne bi previse opustili, radili malo više, da se ne bi organizovali tražeci prava za radnike itd... ali ww3 nikad. Neće čak ni rat obima sirijskog (koji je više bio humanitarna katastrofa nego šibanje) da se ponovi. Igraćemo angry birds, gluplji među nama, pametniji stvarati AI.

E onda će nas sjebati AI, ili ćemo pokoriti mlečni put. To je jednostavno evolucija.

Maestro, tvoji preci su se borili za to da ti nama šalješ kurac ovde. Nisu bas to imali na umu, imali su na umu da budeš slobodan, nahranjen i bezbrižan za neku iminentnu propast, što i jesi. Ti si im dao počast poslavši penis na forum. Što je jednako dobro kao da si izmislio hladnu fuziju.

Čika buljo, gde ćeš s' tim pasuljooom

Čika buljo, još se nije skuv'ooo
youtube.com/watch?v=piFy-_a9JEY

Zoki pokojni Bog da mu dušu oprosti, na omotu ovog albuma izgleda k'o da je došao iz Comptona

Maestro je moj brat i dobar je momak. De Rossi je

Ма је ли ово дауноретардирани Мачак у мокасинама са неартикулисаним причама о пасуљу и форама из 2013. ? Мајку сам ти попрскао курчевим секретом, дауне. Много воли маторка да се умива у мојим текућинама након што је истаслачим добрано и незасито цијелих 3 сата. Боље ти је да се овдје више не враћаш, џилет бријачима ћеш преререзати вене након што те ишутирам и изшиканирам као мало куче. Претјерано си глуп ко пањина и то ми иде на курац, тако да ћу радо лобању да ти отварам ретардчино.

Bombaš je obavio neke pozive sa tobom kao glavnom temom, čika buljo. Da sam na tvom mestu, radije bih se pozabavio izgradnjom atomskog skloništa negde u tvojim hercegovačkim guduretinama, ako te i to bude spaslo.