Prijava

Na sve strane se srecu ljudi koji su nezasluzeno uspjeli, a oni shto se trude i dalje chame u nekom mrachnom coshku. Toga ima u svim sferama zivota, poslu, ljubavi...
Shta vi mislite o tome, da li ste imali nekih slichnih iskustava?
Ko vas je i kako "izjeb'o"?

U, dobra tema.
Nisam nešto imala tih iskustava, ali jako me nervira što sa ću sa mnogo većim znanjem verovatno zarađivati manje nego neki pajser koji je slučajno vlasnik butika, to je činjenica... ali neću još da kukam, možda ipak nađem dobro radno mesto.

Samo se ti nadaj....Znash li shta je ljudi sa fakultetima i doktoratima na birou... :D

gospođo poenta je da si ti odabrala znanje, a vlasnik butika zaradu. retko ide i jedno i drugo :)

šta će pare onom koji zna?
i obrnuto, onaj koji nema pojma mora da ima pare...

Majku mu, odo' da se ispišem sa faksa. Zuzubizu... pogreši čovek :-)

kakvo si materijalno devojče

Ma sponzoruša u duši. Najgora sam od sviju deca. :-)
http://www.youtube.com/watch?v=3tYLo9FkqNc

Sustina je u tome da ko hoce da zaradi mora da se odrekne nekih principa, merila vrednovanja i slicno. Ne moze se sedeti mirne savesti kuci(podrazumevam pod tim da niko ne trpi u okolini; porodica, deca, prijatelji, kao i cist obraz) nego nabaci druze lazan osmeh, podmazi bulj..., kreci se , guraj nos, vidi sta je aktuelno . koliko tad gubimo sami sebe ? racun stize kasnije... na naplatu. Ali boze moj sve ima svoju cenu , zavisi koliko je ko spreman da plati.

A jeste, ja sam bila ozbiljna 100%... evo me, sad sa prosekom 9,3 i maštanjem o doktorskim trčim pod Plavi most da zaradim pare koje su jedini smisao mog života.
Ajde, da čujem moralne pridike od gospode koji ne vole da zarađuju dovoljno za normalan i pristojan život.

Jeeebote... čovek više ne može ni da se zeza ovde...
Mrš!

Kalimero je dobar čoek.