Prijava

Nemojte da vam murtovina u gaćama otpadne zbog vase seljacke konstrukcije i zamisli da zbog tamo neke slike kojima vas fino upoznam i iscaskam se ovako sa Vama na fejsu i bas me fino i prije nego li vas upoznam vi upoznate sa Vama....i vasom ekscelencijom...nego mhm nemojte da vam otpadne dok uopste i dodjete to te slike uživo a kamoli mojoj DUHOVNOJ SLICI i mom brutalnom karakteru a kamoli to nozni palci,prstenac i ostala prosjacenje i seljacenja kojima me tako slatko izintrigirate.Cek cek da objavim jos jednu sliku PRIMITIVCI GLUPI,SLIJEPI I ZELJNI SVEGA...uh uh lajk...lajk ali ipak cu ti izbrisati poruku i necu ti ni odgovoriti...samo mi lajkujte i SIRITE DALJE LOS GLAS...NE ZABORAVITE DA OD LOSEG GLASA GRADIMO NAJBOLJE PREDSJEDNIKE,NAJVECE BOGATASE,NAJPOSTENIJE ZENE PA MOZDA VAM AKO NE IZ ZAVISTI ONDA IZ ONE VASE DRUGE GLAVE I JA DODJEM NA RED...LOS GLAS JE DANAS VISE NA CIJENI...NE KAZEM DA SAM LOSA...NISAM...ALI NISAM NI SVETICA TO NE POSTOJI...NE SERITE

Hahahah ako uzmes 1,000,000 ljudi i kazes da im poklanjas auto po izboru, samo jedna idiotcina ce izabrati Jaguar. I to ako upadne u taj uzorak od milion. Svi biraju ferari porse lambo bmw bentli rr samo kedan degenerik ce reci jaguar

Kakva izbeglička logika. BMW, lol. Bukvalno ono što neko reče, mož za male pare uzmeš polovni BMW, i to isključivo da bi se kurčio. A i sa platom razvoznika kulena možeš da voziš fin auto ako si dovoljno strpljiv da vraćaš kredit.

Koji bi Ferari izabrao Maestro? Je l' ovaj za slučaj da opet moraš da bežiš?

Ја сам маестрова вриштећа депресија

mada kad se setim, nije li provirion bio prvi koji je govorio kako bi ga bilo sramota da nosi neke kapute koji kostaju manje od par stotina evra i kako kupuje samo neke cipele od 150-200e min, hmm

Најљепша ствар на свијету је кад ваздан радиш на мјешалици сваких по сата завучеш руку у буре извучеш пиву благо рукав поквасиш пребијеш се од цуге одеш кући избришеш се влажним марамицама јер јелте журиш да одеш у бирц. Кад одеш потрошиш бога на конобарицу мислећи да те гледа. Шлагираш се и гледаш како је чека баја са БМВ-ом. Одеш кући
Реална прича

Don't matter who did what to who at this point. The fact is we went to war. Shit, that's what war is. Once you in it... you in it.
If it's a lie... then we fight on that lie.

But we gotta fight.

Šalab je uboo poentu osim što je marka kola nebitna.
Vukajlijaši ili mi Vukajlijaši smo čudna skupina ljudi.
Ovde je sramota imati pare vidim (ja ih nemam da mi se ne kačite na kurac) jeri kako to misliš nisi pogana studentska metalika s bombom u rukama.
Marku kola vezivati za to kakav je ko čovek je ono haha šta da kažem
Gledaj ga cigan seo u E klasu, u Bmw samo ti fali zlatan zub
Solidna većina ljudi živi svoj život ne zna da postoje lordovi Vukajlije u svrhu žirija i izlaze na ulicu bez kaputa ako Reme voli da pročita i u patika cipelama
Seljak si jer voziš to i to vuče odgovor da ti je neko jebao devojku pa je s tim kolima ostavio pred kuću ti i to te boli
Kola, sat i garderoba itd su vazda bili statusni simbol koliko se god vi pravili da ste iznad toga i da cenite neke drugw vrednosti
Pre 100 godina su se gledali konji dal su debeli ili neke rage pa se cenilo kakav si domaćin i ništa se nije promenilo
Postoje učeni i školovani ljudi koji imaju pare i baš ga lepo živo al morate znati da nije usko povezano i da i oni pored knjige uživaju kad u kikdaun stisne rednog šestaka od 250 konja. Zvuk ih loži, diže adrenalin itd
Vukajlija

Meni kola apsolutno ništa ne bi značila i da imam milione jer me mnogo to ne zanima. Al kad vidim neku prenadrkanu kuću... e to već cenim. Cenim i dobra skupaodela npr iako volim prekežual da se nosim. Al satovi, telefoni i kola su mi tričarije bez vrednosti.

To je tvoj ukus i tvoja stvar i ja bih največi debil bio da ne poštujem to osim kad je beka sprdnja.
Ja se u odela npr ništa ne razume kao takva
Lože me cipele i košulje

ja ne kapiram ni one koji imaju bas bas predrkano mnogo kesa, a ne uzivaju skoro nista u tome....ne mislim da sad mora da ide da mase meni ispred nosa kolko ima para jer ima sat od 50k evra na ruci, nego ono ne moras bas ni tojotu iz 2004. da vozis...ok ako te ne lozi J A G U A R, al kupi bar novu tojotu rav4 ako te bas ne zanimaju kola...nit izlaze, nit trose na kurve, nit se dobro oblace, nit zive u sad nekoj predrkanoj kuci bas nista

pandan su ovi slepci sto da ih izvrnes nema 10e u dzepu, al mu je prebitno da je kupio neku original stvar, sat za koji misli da je preskup jer ga je platio 1000e, a to ustvari u svetu satova najobicnija ciganska raga, da mora obavezno najskuplji telefon da uzme i tako generalno da se proteze vise nego sto je dugacak

Kad reče ciganska raga, plaćam račun neki dan neka ciganka na drugom šalteru oko 35 godina ima uzima telefon na račun obnavlja ugovor valjda 13 k dinara da plaća mesečno da l 2 godine haha
Ajfon je da l ovaj novi uzela X ili kako već
A znam gde živi i nju i muža itd
Mislim da primaju socijalnu i imaju 5-oro defe
Mentalitet je Pez tu u pitanju

Boh ono gore je po meni najbolji post u istoriji sajta. Alal ti kurac legendo.

u pravu je u onom postu gore

ALI

ova tvoja pohvala jezikom direktno u cmar je najveci CRINGE u poslednjih 30 meseci, preznojali smo se svi

Bas svih 18 lordova? Tj 17 bez mene

Þūķğ§æëçñłļø

Isprobavam čudna slova

slova su ti cudna

proba uspesna

Nikakav problem ne bih imao da vozim ceo zivot ovaj ženin smešni pežo 207 al da živim u smart kući na dugme 300 kvadrata, sa sve radnom sobom/bibliotekom/globusom koji se otvara i ispada da je se tu drže viskići, letujem na Arubi i nosim wink trenerke.