Prijava

Људи који држе мачке или псе у кући су највеће дебилчине на свету.

Не. Али људи који држе коња од 25 година у кући су већ упитни.

Macke. Ne setas je, nahranis je, zamenis joj pesak, ima karakter, a ne slepo podanicko pozicioniranje u coporu. Vezuje se uglavnom za jednog clana porodice, eventualno ako je neko bas fin prema njoj mozda ga zgotivi. Nece pokazati pandurima gde drzis vutru i slicne stvari.
Psi su previse komplikacije i za ljude koji vole da su napolju i da neko bas bas zavisi od njihove dobre/ lose volje.

Petar Pan Pezo$
jao klasicna hipsterska prica ja imam macku jer pas je poslusnik, slepo prati svog gospodara, macka je sam svoj gospodar, neobuzdana, divlja, jedinstvena BAS KAO JA

буквално свако женско икад. Мачкетина једе сере и спава а ове жене глуме клеопатру и стари египат

macke, lepse su mi.bas me briga sto nisu umiljate kao psi, covek moze da gnjavi macku dok spava.ako je budna onda bezi pa i kad je uhvatim ne mogu da je zadrzim vise od minut.znaci najbolje dok spava.a nervira me kad vlasnik psa kaze-vise volim pse jer pokazuju ljubav..pa onda one price-moj riki mene kad vidi on skace od srece.jooj ko se to meni obradovao.fuj macke, macke su lukave.oce da izrade coveka i ne masu repom i skacu od srece kad vide gazdu.nego ih briga za gazdu.kazes joj:eeej ko te rani, dodji voli me..a ona nista.

haha da, ovo sta kaze labo kako se samo usudjuje da mi ne dodje kad zovem.. da ne pricam o primatima koji sutiraju onu pitbulove da budu opasniji, kakav jebeni glitch evolucije...

Muškarci mačkoljubi su većinom žešći frikovi. Ima jedan lik iz mog grada, nadimak mu je Ket Fak'r. Ladno lik pričao kako mu se dig'o dok je mazio mačku.

bombas, u mnogo stvari se slazemo.mi smo ta generacija koja koliko toliko zna za prave vrednosti, ne ko ovi klinci danas.a ljudi u staro vreme su ziveli najpravilnije.sad se seti jedne zene sto po ceo dan ide sa svojim kucetom i prica sa njim.sva je posvecena kucetu, to kuce je ceo njen svet.kakav mizeran zivot, treba da se ubije.mucno je gledati je.posebno kad prica sa kerom kao sa srodnom dusom.takav osecaj ne izazivaju u meni ni prosjaci bez ruku i nogu, ko ona...ljudi su je izdali a kuce nikad nece.

nadimak mu je Ket Fak'r. Ladno lik pričao kako mu se dig'o dok je mazio mačku.

jednom se čovjeku digne i odmah neke prozivke.

A jedan drugi lik kad mu uginula mačka isključio fon i nije se nikom javljao 5 dana. Pritom lik imao 22 godine tad. Pa reci da nisu frikovi brate.

nekad su ljudi bili srecni samo da imaju da pojedu i popiju.ali zato nisu znali za stres, bili su srecniji nego mi danas.tako se pravilno zivi

orkana pricas lazi

jedna zena je sexualno opstila sa kerom preko 10 god, ker joj bio ljubavnik.aj da je samo to nego je kupila grobno mesto za nju i kera da budu sahranjeni jedno pored drugog

Trenutno imam psa, konja i sokola, istreniraću sokola da fata mačke i baca u rijeku.

Psi, naravno. Ne vidim nikakvu vrstu satisfakcije u deljenju životnog prostora sa mačkom.

I jedno i drugo mada kad sam bio mali, macke nisam uopste voleo. Ali promenilo se kako sam imao porodicu macaka u dvoristu i to onako jednu veliku porodicnu zadrugu od nekoliko generacija.
Jedno vreme sam imao macka i psa, obojica muzjaci, zvali su se isto - Žuća.

Muči me nešto....

....šta Pseto misli o psima SKEČ

Jebala ti mačka mater... Ne ide jbg

abokv
jedna zena je sexualno opstila sa kerom preko 10 god, ker joj bio ljubavnik.aj da je samo to nego je kupila grobno mesto za nju i kera da budu sahranjeni jedno pored drugog

Ker88