Prijava

Macke. Ne setas je, nahranis je, zamenis joj pesak, ima karakter, a ne slepo podanicko pozicioniranje u coporu. Vezuje se uglavnom za jednog clana porodice, eventualno ako je neko bas fin prema njoj mozda ga zgotivi. Nece pokazati pandurima gde drzis vutru i slicne stvari.
Psi su previse komplikacije i za ljude koji vole da su napolju i da neko bas bas zavisi od njihove dobre/ lose volje.

IMA KARAKTER....hahahahhaha.....reci ovo engleskom buldogu koji ima vise karaktera nego 99% ljudi na svetu....koji jebeno je tvrdoglaviji od svake macke i neposlusniji....ima preko 200 vrsti pasa samo tih rasnih priznatih od kojih je svaka drugacija, al ne mora neko ko se apsolutno ne razume bukvalno ni recenicu da sastavi o kinologiji mora da da svoje misljenje inace ce se smatrati jako neispunjenim danom....ajde bezite bre, macke sve od ove domace do one najdivljije tipa tigra i lava sve imaju isti karakter i dosadne su generalno, a psi, kolko god rasa postoji na svetu sve su drugacije, i ono sto pas moze da nauci tipa malinois ili border koli ili tako nesto ne moze ni simpanza jebena da nauci, aj mrs svi u kurac sa tim pricama o macijem karakteru....od tog njihovog karaktera samo dobijete da vam skrivaju tanka i jako smrdljiva govna svuda iza troseda i ugaonih garnitura, kad god im je dosadno iskopaju govno iz peska i stave ga negde vama ispod kreveta.....psi su 5000000 puta raznovrsniji i osobeniji i imaju vise karaktera od jednolicnih macaka na koje se loze hipsteri i mahom masa iz kruga dvojke

plus sto pas ako stvarno ne umes da mu budes karakter bukvalno je nocna mora, pogotovo ako je neka rasa iz FCI2 grupe na primer molosa.....bas bi voleo neku presvilenu osobu da vidim kako barata sa boerboelom ili bulmastifom ili alabaiem ili nebitno sta hahah koji se ne boji ni kometa sa svemira da padne na njega, a kamoli kad oseti neki svileni glasic neke feministkinje kako mu govori TI NISI MACKA NEMAS KARAKTER..... ajde mrs bre i za najobicnijeg maltezera moras da imas karakter da bi te voleo i postovao, a kamoli za neku zver od psa, tako da ne moze svako da ima podanika u psu, pogotove ne svileni glasovi hahha tipa bombas ili tako neke feministkinje....a svako moze da ima glupavu macku koja nikog ne slusa i koju svaki pas zadavi cim mu dodje u dvoriste

jebem vam mater jako vam se isprdim po facama dok spavate da ne znate sta vas je snaslo

Имам обоје углавном.

Imao sam koker španijela , koji je izuzetno bio veran, a komšije imaju barem 10-ak mačaka, koje više budu kod mene, nego kod njih, zbog velikog dvorišta gde mogu da se zabavljaju.
Neki dan baš mi druge komšije otišle nešto privatno u Germany, i ja prosto ne verujem kako njegov pas tuguje za njima.TRi dana nije jeo, a svaki put kad pređem kod njib on se zaleti na kapiju, jer misli da oni dolaze.
Sve u svemu da skratim priču, i ako sam i ja imao predivnog kokera, ipak dajem glas MAČKAMA, jer BAŠ ZATO ŠTO NISU VERNE GAZDAMA, tako lakše preživljavaju i gledaju samo svoj interes, a psi su previše vezani i to ih puno košta u njihovom životu.
Ima razlika naravno u zavisnosti od rasa, i naravno da li je životinja od malena kod istog gazde, itd., ali donekle to varira po istom principu.

Jedini razlog što se ne bavim preterano ozbiljno Pezosom jeste baš ogromna razlika u svemu. Kao dete od pet godina da me napadne i maše ručicama, eto tako. Dakle u svakom smislu sam užasno i neuporedivo dominantan u odnosu na njega i nemam to pogonsko gorivo da se bakćem sa njim. Jednom rečenicom sam ga izbacio iz takta, evo ne može mesec dana da se smiri i progoni me u maltene svakom upisu.To je stvar iskustva jednostavno, kakve šanse ima 28-godišnjak koji živi u Novom Sadu sa kevom u garsonjeri protiv nekog poput mene? Postoje dani kada vidim više akcije nego nesretni Pez za čitav život. Zato ga i ne diram, mislim zamisli Javor (Pezos) trči okolo unezveren i proziva Čelzi (ja), smešna spika. Jebena vukajlija, dođeš malo da se nasmeješ, progene te kojekakvi mediokriteti Pezosi, Čika Bulje i slični.

Komšinica 80+ udovica muž vojno lice umro ona živela sa Vučjakom i 6, 7 mačaka
Vučjaka muž doneo iz vojske. Umre žena nisu je našli par dana dok se u prodavnici nisu zapitali gde je
Dodje hitna, policija i provale uvidjaj ovo ono da je neko nije ubio imala baka pare
Mačke krenule da je jedu jebeno, pete joj pojele skroz to se videlo a vučjak podavio sve mačke i majkao pored nje tu. Nerealna slika
Mada mislim da sam pisao o tome
Kako neko može da voli mačke mrtve od kerova

I psi I macke ne zele da pojedu vlasnika, ali ako su zatvoreni u kuci bez drugih izvora hrane naravno da ce jesti sta god imaju pa i vlasnika kad ne mogu vise da izdrze od gladi, obe vrste su predatori. S tim sto ako je npr otvoren prozor pre ce te pojesti pas, a macke ce izaci napolje i poceti da love ptice i miseve, njihova sposobnost za lov nije zaglupljena ljudima, za razliku od pasa. Pas da li bi preziveo na ulici nakon toga vec doooosta zavisi od toga kako je odgajan i od rase i generalno ulicni psi jedu ljudsko smece i otpatke samo jer su prezavisni od ljudi.

Macke jesu samostalne i divlje u prirodi i zato nisu maltene uopste pripitomljene, jako je retka macka kojoj ces ti da izaberes partnera, stalno se jebu sa divljim mackama po njihovom izboru i zato nisu izgubile skoro uopste sposobnost za lov, imaji bolji sluh od pasa i nocni vid im je bolji. To ne znaci nuzno da su macke bolje od pasa, samo da nisu genetski programirane da budu coveku prijatelj/podanik, vec same to biraju na neki nacin.

E sad, macka nece rizikovati nikada zivot da odbrani vlasnika, macku ne mozes da naucis puno toga jer su mahom nezainteresovane da uce bilo sta realno i uglavnom se ne vezuju za celu porodicu poput pasa vec samo za jednog clana.

Ja licno gotivim i pse i macke, ipak moram glas da dam mackama jer su mi mnogo interesantnije zivotinje, igra sa psom je da mu bacas loptu ili frizbi da on trci, macke su dosta interaktivnije. Kad pogledas viralne klipove pasa, nikada to nije video kako je pas super odan ili hvata loptu lol, nego mora da uradi nesto preposebno jer je ovo preobicno ponasanje za psa koje nije nista posebno, nego fazon moraju da izmumlaju nesto sto lici na i wuw you ili sta vec i cak i tako mnogo manje je zanimljivih takvih psecih klipova, a klipovi macaka koji postanu viralni sa druge strane su klipovi u kojima su macke - macke. Love lopte, lasere, carsave, skacu sa sranja na sranje i tako ta normalna macija ponasanja koja su iako tipicna za macke ipak zanimljiva jer je svaka macka individualna i drugacija. Neke macke ceo zivot ne daju vlasniku da ih mazi,fazon samo vole da sede u krilu i beze na dodir, neke se bukvalno penju na glavu. Neke macke mrze druge macke i vole pse, neke vole sve, neke nema sanse da tebe zgotive itd itd. Mnogo je vise razlicitosti od macke do macke nego od psa do psa.

Ali opet mozda to krug dvojke govori iz mene.

Vukajlija.

da da kad blentavi pas vija loptu i onako sav presrecan hahah to nije zanimljivo, al kad macka vija loptu EHHH KAKVO JE TO ODUSEVLJENJE MORA DA SE SNIMI...kao oni roditelji sto misle da su im deca najzanimljivija pa kao vidi moju macku kako grebe carsav ahahahahaha

i dosta rasa pasa ima koji se vezu samo za jednog clana porodice uopste ne za sve TAKO DA opet nepoznavanje kinologije klasicno vidim ovde, neznanje govori iz vas, moj drug je kao klinac zakopavao macke u sljunak i pesak da se zive podave, a sad zavrsava bogosloviju tako da i to nesto govori

Davno je sproveden "eksperiment" na ljudima, naime, nakon što je grupa ljudi iz vazduha izbačena negde na Andima, oni koji su preživeli su nakon nekog vremena počeli da jedu one koji nisu, a pre toga su svi bili drugari.

U stvari Tilmić, bukvalno bi te i plišani medved pojeo da oseća glad, jer je tu elementarna egzistencija ugrožena.

Tako da su ovi naslovi jezivi samo iz jednog razloga, a to je kako neko može toliko da ostane sam da bi ostatak sveta otkrio da je zaripio tek kada se raspadne i smrad bude toliko jak da ga osete svi ostali.

nije eksperiment nego se onaj nfl tim ili neki koledz tim tako nesto srusio avionom ima i FILM o tome ti bi reme to bar trebao da znas

bombasa ne bi ni kerovi pojeli da crkne hahahh samo bi srali po njemu

Znam tebra. Svesno je napisano "eksperiment".

"Grupa ljudi iz vazduha izbačena na Andima".

Taj fazon reme.

moj drug je kao klinac zakopavao macke u sljunak i pesak da se zive podave, a sad zavrsava bogosloviju tako da i to nesto govori

Da, govori da su popovi jebene sociopate sto pricam godinama, nista ne govori o zivotinjama.

Haha pas pesrecan sto mu bacis loptu pa donese pa opet i tako dok ti ne otpadne ruka i to je zanimljivo, lol. Pezose pricam o tome kakvi klipovi postoju viralni, macke vs psi su odnos 10:3 u najbolju ruku, to dovoljno govori o tome koja zivotinja je zanimljivija. Msm mozes ti da ponavljas psi car macka gowno haha pisam vam u usta mora da ste hipsteri do sutra ali to ne cini da delujes u pravu, iako ume da bude zanimljivo za citanje.

Inace sve ovo sto pisem moze da se sazna za par minuta na guglu, ali je u prirodi vukajlijasa da kapslokuje svoje needukovano misljenje i pise pusi gowno ostalima, to je za vukajlijase konstanta kao za to da ce pas da umire od srece kad te vidi sve i da odes na 15 minuta jebenih xD

samo mi je zapalo za oko ovo needukovano znanje...druze pa ja sam najveci kinolog u istoriji ovog sajta, kako mislis needukovano??

U smislu da ocigledno nemas pojma o mackama npr posto lupas prilicno

a bitno da vi mackoljubci imate znanje o psima pa moze da vam se uvazava sta pricate hahah KOLIKO TE JE PASA UJELO AJDE RECI???

bombasu je bolje da nekad pomeri taj trosed i pokupi sva tanka smrdljiva macija govna koja mu macka skriva hahahah