Prijava

Sta preferirate, odane I pokorne pse, ili svojeglave i komplikovane macke?

Kako neko moze posedovati macku,stvorenje koje da crknes ne bi zavalilo dokle god ima hrane u ciniji :(

Мачке су за гледање... егзотичне., оранж-црног крзна. Пси су за суживот.

Psi, ništa protiv mačaka i ljudi koji više vole mačke, ali ako se ja pitam definitivno psi.

Psi jer mačku ne možeš naučiti da raskube nekoga na komandu.

jao klasicna hipsterska prica ja imam macku jer pas je poslusnik, slepo prati svog gospodara, macka je sam svoj gospodar, neobuzdana, divlja, jedinstvena BAS KAO I JA

Al odakle to mačke SVOJEGLAVE i NEPOSLUŠNE ima u zgradi kod mene jedna debela ide ko ciganin od vrata do vrata govno bi pojela da joj baciš. I samo lezi depresivno po ceo dan

pa kao nisu privrzene nikome, ne obraduje ti se nikad macka ko pas kad te vidi bukvalno ne zna sta ce od srece hahah

macke iz razloga sto zna da sere gde treba za razliku od dzukela koje pisaju i seru gde stignu

haha inace ima ona ako hoces slugu kupi kera ako oces gospodara kupi macku

u praksi macki izvrnes konzervu ili one granule u ciniju i ocistis pesak, keruzanju vodaj po ceo dan napolju bilo kisa ili sneg ako neces da ti zasere stan

evo naravno da ce najveci poslusnik na sajtu koji je morao ceo zivot da peva sta mu kazu i da aplaudira u masi kad mu kazu IZ KOMPLEKSA da voli vise macke jer su po prici sve ono sto on nikad nije bio

glupane izadji iz tog mehura u kom zivis, pas se jednako lako nauci da trazi da ide napolje da pisa i kenja, a ne ko macka da ti iserava ona jeziva tanka i smrdljiva govna u pesak u kupatilo

Ахахах дочекао је пенал пезз

Танка говна пуна песка...

pa sad, neki imaju i terasu ako nije garsonjera u pitanju, ne mora kupatilo

brate bas nisam volio macke ono bas bas nikako ali prije 2-3 godine ja msm 2 jedan Sajo(sto se za vrijeme rata krio ispod leseva itd ) omaci mu se macka majka navali da donese i on donese ja majki krv pio sto ce nam to i tako znaci sprdali smo se sa njima zvali ih sajovke po saju i tako ali brate malo po malo znaci te macke su mi se tako pod kozu bile uvukle i nedje mozda pola godine posle jedna macka ojde nedje ubiju je kola malo posle toga opet i ovu drugu ubiju kola tu bas ogromna tuga bas bas znaci ka da mi je neko ruku okinuo pa ne mogu dotu vise igrat tako nekako i reka sam majki nikad vise da ne trazi macke i mozda godinu posle toga saju se macke opet omace i majka mu trazi opet macke ja skacem na majku sto radis to jadna sto ce nam to opet i donese nam macke brate vrlo slicne onim proslim mozda cak i jace i znaci bas su prelijepe i fine i mirne i umiiiljate braate znaci nevjera kako umiljate ono bas dodju da se maze i cuda cuda i mozda godinu ili pola godine jednu mi opet ubiju kola a i drugu nedugo zatim
nikad vise moja kuca macke nece imat ne brate prevelika je tuga kad ih izgubis

Људи који држе мачке или псе у кући су највеће дебилчине на свету.

Mačke jer one vode same brigu o sebi, nahrani kad se setis i pusti je da ide po selu i zivi zivot lepo i slobodno. Kera moras da vezes negde ili mu ogranicis kretanje jer je debil.

ali bohor ima kera, ne macku....al ce biti sad izvinjavanja naredna dva meseca za ovo

Ma salim se ja malo, kerovi su bolji

ja imam macku, mislim nemam ja nego kucni macak, treba li napominjati da je rasan persijaner sa papirima i ostalo.... ne sluzi nicemu generalno, tezak smarac i dosadnjakovic, grebe vrata, ludi celu noc po kuci... ali opet nekako se vezes za njega, nemam pojma... evo sad nisam par meseci u Srbiji, kazu mi da je smoren, slabo jede, verovatno mu nedostajem