Prijava

Mene ne budi, jer mene ni top ne moze da probudi. Nema leka, carape i prekrij noge. I ne mrdaj se. Nisam ti ja bas najbolja da me pitas za odgoj macke, moja je ekstremno neodgojena. Koliko je star? Inace to rade kad se nauce kao mali na ruku, nogu za igranje i jako se tesko kasnije ispravlja ta navika.

mene je jedna savetovala da macke hranim samo granulama,imaju kao neke kvalitetne granule koje sadrze sve sto macki treba i to je to.tako joj rekao veterinar.ok moze macka da se hrani tim granulama, cim hoce da ih jede ali davati macki ceo zivot samo granule taj ko to radi treba ga ubit.ne znam sto neko ne bi davao psima i mackama meso da jedu kad ocigledno to vole.a ta sto mi je rekla nema jebenih 40 kg i ona prica nesto o ishrani.ne treba biti nikakav strucnjak da bi nahranio psa ili macku.samo kuvano meso, neslano i to je to.moze nekad granule,salama..

За стан су боље мачке или тако неки пекинезери и ти мањи пси јер држати нпр. хаскија који је генетски предодређен да дневно прелази по 50-100 километара по снежурини у затвореном стану и шетати га два пута фазон по пола сата у комшилуку је бесмислено....
А лично су ми бољи пси, мада су и мачке ОК, на викендици их имамо неколико (заједно са комшилуком) и кул су, ал' генерално гледано, осим за ловљење мишева су практично бескорисне док су пси и нешто интелигентнији па их се и лакше истренира, далеко су кориснији па су и у широј употреби, од полиције, војске, преко лова, сточарства па до слепих итд....

i jedno i drugo je gowno i ne bih držao u stanu/kući i ne mislim da sam nešto gori čovek što to kažem od ovih što su po ceo dan kucomaco mojpas znaškakavje

imao sam i pse i mačke kao klinac, istina je da se čovek veže jebiga posle nekog vremena, al počne da ti utiče na život previše, gde ćeš ga kad ideš na odmor, pa hrana, pa ti uništi sve po kući, pa ko će ga u šetnju, pa kod veterinara, zajebi
oduzme ti previše vremena, konstantnu brigu, a ne možeš mu ništa kad je već tvoj i kad si se vezao
i onda sam jednom shvatio da je bolje nemati uopšte, opuštenije se živi, kad pustim film ili čitam nešto neću da mi se mačka penje na glavu ili da mi ker skače po nogama i sere gde stigne, hoću mir svoj jbg

al npr. onaj fazon ker u kućici u velikom dvorištu mi je skroz ok priča da se razumemo, ili 3,4 mačke što ti bleje po bašti a nisu čak ni tvoje, malo ih nahraniš i to, i to mi je ok isto

kome god iznesem ovaj stav u ril lajfu budem napljuvan obično, ali nemaju argumenata da kontriraju osim onih patetičnih: stekneš prijatelja za ceo život (tačnije negde 10 god max al ajde), dočekuje te veselo kad dođeš sa posla i sl.
ma daj zajebi me s tim

Sojo ne videh da si editovala post do sada. 7 meseci ima macak, nadam se da ce se oduciti ili ce spavati u nekoj drugoj sobi zauvek xD

jos je mlad smirice se vremenom.inace ni psi ni macke nisu za stan.nijedna zivotinja nije za stan

Ovo sto rece labokv, on je jos u pubertetu. Bice sve mirniji kako napuni godinu dana, oko druge bi trebalo da postane vec macka koja mrzi ceo svet. Naravno sve je to individualno, ali on je jos mlad jako da bi bio miran.

Kakav bre pas u stanu, to smrdi ko deponija. Još kad krenem na posao ujutru u 7, a napolju kijamet, nevreme, užas, a vlasnici pasa sa podočnjacina šetaju ove po kaljugama. Beži bre u kurac.

I šta posle kad tako štrokav pas udje u stan, kupaju ga ili šta. Mada sam često pomazio pse od komšija i posle mi ruka smrdela na leš pa sam išao u appteku da kupujem asepsol.

Inače ljudi što drže pse po stanu su na dnu higijenske lestvice. To se linja, smrdi. Ceo stan je u jebenom kurcu.

Pas je samo za dvorište.

Ja imam 6 pasa neki veci neki manji, a jednosoban stan nas dve porodice I uopste nema ni smrada ni nista ako se odrzava I cisti

Znači Bombas laže za garsonjeru i broj ukućana. Znao sam.

Ja imam 6 pasa neki veci neki manji, a jednosoban stan nas dve porodice I uopste nema ni smrada ni nista ako se odrzava I cisti

Значи псећа породица и људска коју чини пезос. Па ти си друже - кучкар

Hahahah da l me jebete da na ovaj Pezosov post odgovarate ozbiljno.
Kao auu matori vas 12 i 6 kerova u 24 kvadrata svaka ćast
Hahaha pa jebote

imam 0,17 bitkoina ocu da se kockam, kako?

vlasnici pasa sa podočnjacina šetaju ove po kaljugama.

Vlasnici ili ćuke sa podočnjacima? SKEČ

Pas! Zatvori ti mačku i kuče u gepek i ostavi ih tako neko vreme, kad otvoriš gepek ko će ti se iskreno obradovati, pas.