Prijava

Jako senzacionalisticki naslov ali zna li ko da li mitketu drka ona devojka sto ima patrljake od ruku..

ко је митке јебени

Ne drka ima decka isto bez ruku upoznali se na stanici ona mu prva prisla bio clanak u novinama

Doduse to sto ima decka ne iskljucuje mogucnost da drka i mitketu tako da ne znam stvarno

e slusajte ovo. Prosle godine u ovo vreme kad je mitke obelodanio na forumu da je u vezi sa ovom devojkom sa patrljicima od ruku i da se zabavljaju posle par dana meni stize poruka od MITKETA ajde dodji mi na slavu djurdjic voleo bih ako mozes da dodjes itd. I sad meni na prvu loptu gde da dodjem jesi lud posto mitke zivi ko ne zna u Banjaluci a studira ovde u Novom sadu. Ali opet ajde bili smo bas dobro na forumu lepo smo se druzili i ok odlucim da idem. I sad ajde da ne odugovlacim kako je bilo u putu itd itd. Uglavnom stizem tamo kod mitketa kuci lepa mu je kuca vidi se da su dobrostojeci. I sad ulazim unutra srecna slava i to, dajem pokolon ljubimo se a njegova devojka sa patrljicma stoji pored ulaza i drzi na jednom posluzavniku pogacu i so kao da gosti kad udju posluze se. I sad ono napunila se kuca gostiju dosta ima jedemo vecera i to sad MITKE u jednom trenutku kaze E GLEDAJTE SAD OVO!! i uzima jednu malu stolicicu tronzac stavlja je na sred sale penje se na nju zove ovu njegovu devojku dodji vamo skida pantalone i kaze E SAD DA VIDITE KAKO CE ONA DA MI DRKA OVIM MALIM RUKMA

hahahahaha volim nase obicaje

ništa vam nije sveto ;(

Ne znam jel mislite na devojku s inicijalima DB ali mi izgleda dosta pokvareno, necu da je sazaljevam sto nema ruke jer je tako rodjena i tako je navikla, isto ko sto ja nemam rep ili krila. Pratili smo se na instagramu neko vreme i ona me odjednom otprati jer je valjda postala popularna pa nije vise fora. I onda joj otkucam toliki tekst kako je dobro sto je tako snazna jaka, uvek se smeje, ima podrsku od mene, respekt. Ona to sve samo "seen". Hteo sam da joj napišem ma puši kurac

ko je toooooo šta je tooo kaži kažii

Ko je tu na kraju kome i kakvim rukama izdrkao?

i uzima jednu malu stolicicu tronzac

secam se ovoga, lepe uspomene

Dođe tako Izijem, izdominira i ode.

Al kako da mu drka patrljcima. Moze samo da ga mazi jednim patrljkom pa drigim. Najblize drkanju bi bilo da se onako brzo cima levo desno i da mu ga ultra brzinom šamara patrljcima rekao bih.

Interesantan post neinteresantan vulgaran zavrsetak

Ako neko moze da okavi gif neke osobe kako se smeje i onda se odjednom uozbilji kao manifesta iju moje reakcije dok sam citao izjemov post