Prijava

ајде бре више у пичку материну огадили сте ми једину емисију коју сам пратио из недеље у недељу

Ha ha odlični klipovi nisam video ovo do sada

Matrica kida besve šale, inače sam jedno vreme ozbiljno sumnjao da je Radj odgovoran za te klipove lololo

haha sveže

nek okači gnjatu neko to sigurno niste videli

Jebo vam bog mater jel radite vi nesto sem sto gledate televizor

Tebi treba jak muskarac

Meni i nije nesto smesna emisija a znam kako vukajlijasi mogu da gledaju na ovakvu emisiju nego je interesantna izasla mi je na jutjubu pa sam odgledao do kraja. A ovaj insert sam video na fejsbuku i nije mi nesto interesantno i frapantno. Sve je to normalno ljudi kad se na kraju upoznaju budu drugaciji kao sto se i vidi na kraju emisije.

Mislim smesna je emisija ali ne u pogrdnom smislu. Ne gledam sa ruganjem kao sto pretpostavljam da mnogi odavde gledaju. Transferi blama i ti izrazi. Ovaj se usro ovome klecaju noge ovaj je pacenik a meni neprijatno... Meni bila interesantna emisija a znam da ce i vama biti interesantna na malo drugaciji nacin pa sam otvorio temu. Ali zakasnio sam malo izgleda. Nema veze ja cu odgledati jos poneku emisiju sa zakasnjenjem pa ako nekom bude interesantno da komentarisemo.

On je ovakav on je onakav

ne bi volela partnera kome visi

https://i.imgur.com/24BKsY3.jpg
lik je iz mog mesta, svi ga podjebavaju kao majmuna

Jbt sunce, šta god neko lupi to se majice prave.... Posljednja vremena su došla.

S tim da je zadnja fora koja je bila iole ok bila 2005 godine

U kojoj epizodi je stevčo, il ga čuvaju za sledeću sezonu?

Ha ha dobra foritza kao Stevčo je cigan a cigani snimaju te emisije

Ha ha I ja sam ukapirao odlichan pet xD

стевчо је у емисији днк