Prijava

SiM

haha ali brat AJAX_

kuzman
ollanik
ombre
pancera
clannad
petar pan pezos
ajax
boxer
pseto88
kbo
los tenor
mabncester
papet master
zyclon
luks
trosarinac
zhajk
roki bilboa
elektricar
grok grok
shomy23
marko
mickey savage
lemaja
milica
mylyca
dzonovan
fejd
dionisyo
dankan ferguson
bushido
deky aod
nash bridzes
riha disident
stevan
radjard kuplung
dzela
tandrcak
leprikon

biraj svoje mentalno oboljenje

Isprike Boljo, nece se ponoviti

-Makaronac

-watch the sun come u

Koga zabole gde su i sta rade, bili su teski smaraci i idioti kao i mi i ja narocito, ako hocemo da gledamo realno... mada voleo sam da ih se gadim jer su bas lepo smrdeli dok su bili ovde.

Sećam se da je na temi vaccina bio jedan momak koji je živeo u Nemačkoj i bio vrlo aktivan u našim dugim diskusijama. Zaboravih mu nadimak ali se nadam da će se pojaviti.

secam se ckodea, msm da je otvorio jednu od najposecenijih tema na sajtu tokom plandemije bez svesti gde ce otici, koliko postova ce nagurati. Tema koja ga je zasenila bukv. Nesto se zavrsava na avast tako nesto

sevastokrator95 da nije?

Salim se i zaboravite onu glupost sto sam napisao jako su bili zanimljivi volim ih i nadam se da su sada na nekom boljem mestu narocito volim zyclona i znam da je jos uvek ovde negde, volim ga jer kad sam naleteo na njega ovde bio sam mlad deckic pun idela i ostalih jako glupih i naivnih stvari sto bi rekli mudraci koji preferiraju rakiju za dorucak rucak i veceru jako pederskih stvari pa sam se zaljubio u njega i moram priznati da je sav moj noobovski bunt u to vreme u stvari bio potraga za ljubavlju i to narocito od njega.Volim vas mede male :)

Sevastokrator se vratio u bg, sreli smo se pre nekoliko meseci rendom. Ziv i zdrav, ima neki posao ali ne znam sta tacno. Pito sam ga za vuku, nije u fazonu da dolazi. Spasio se

A mi supci sto smo ostali ovde da kenjamo.

Solidan je Sevastrokrator.