Prijava

E ajde ono, oteraj se već jednom.
Počinjem da mislim da ti dečko ko god da si jednostavno nemaš blage veze gotovo ni sa čim što se tiče stvarnog života, i kapiram da ti nije ćaleta ili keve skapao bi gladan, jer čisto sumnjam da uopšte znaš nešto da radiš osim kenjanja ovde. Sumnjam da znaš i da navedeš bar jednog domaćeg proizvođača poludisperzije.
Ili troluješ idotski, svejedno mi je.

U suštini, skini mi se s kurca.

A šta misliš od čega filteri na OTVORENOM VELIKOM bazenu mogu da se zapuše, a?
Jel si pglu ili glumiš, ne razumem.

Ajde opet, skini mi se kurca.

Moram u ovoj situaciji stati na stranu stratimira. Sta ima koju pizdu materinu da se zapusava svako malo. Mislim da se to “servisira” jednom godisnje pred sezonu, da to sveukupno kosta 100-200 evra i cao

iskreno nikad nisam imao privatni bazen, pa ne znam bas do kraja, ali znam iz prica da treba hlor,ciscenje zidova i poda, menjanje filtera, pumpe, algicidi, kamenac mnogo jebe itd.. uglavnom ima ulaganja i posla... ima prljavstine uvek jbg, kisa, saobracaj, prasina, itd tako da mislim da filter tesko moze gurati vise od jedne sezone.

Što si takav, Stalkere. Ako je uspelo tvrdoglavom, bez pokrića nadobudnom i sujetnom Maestru, jednoj personi sa pogrešnim uverenjima koja su tu samo da bi opet služila održavanju njegovih gore navedenih osobina, možeš i ti da se ponekad... Opustiš malo:)

Filter je deo koji se zameni i košta pa neka bude i 20 evra. Ne menjaš ceo sistem, ne štemuješ ništa, ne kupuješ nove pumpe, ne zidaš ništa.

I da ti udovoljim radoznalosti, ćaleta viđam jednom u dva meseca fazon, sve ređe i ređe, a keva sa sve penzijom izađe tipa 200€ mesečno... Tako da mislim da si loš u procenama. Ali nije me iznenadilo... :)

zensko neko imas li pored sebe Bobe?

Čekam tvoju ćerku da prebaci 14

dakle slabo nesto

Video sam Gambija prekjuče, silazi iz naselja u nekom zelenom kabrioletu, devojka ga vozila, ošišan na nulu, cvikeri, ne vide nikog ni on ni ona

Eto vidiš stratimire da možeš da postaneš kolko tolko polurespektabilni član ove zajednice samo kad bi malo manje kenjao

svako dobro

ne kažem za definiciju.

A solidan spust realno, napiso ono što većina ovde postovala misli :)

Sumnjam da znaš i da navedeš bar jednog domaćeg proizvođača poludisperzije.

Hahah udavio sam se na ovo jebeno

ne razumem se mnogo u bazene jbg, al mi to deluje kao jedna od onih stvari koju ili ne uzimas uopste ili iskesiras da bude ljudski, kvalitetno i da traje

bolje ici na letovanje jednom u tri godine ko covek nego svake godine nositi 5kg hrane sa sobom i stekati se za pivo u baru, tako i ovo - kad budes imao love napravi bazen ko covek da izgleda svetski, dotad kad se uzelis pljuni 300 kinti za ulaznicu jbg