Prijava

Ili kao obitelj Vukas u koju je ušla naša glumica Nevena ex Ristić.
https://www.youtube.com/watch?v=IwZykiujk4Q

Barem da je 1.8m, bilo bi idealno.

Ma dobro bice do jaja svakako

A sto kaze moja devojka, kucni bazen je malo da se bućneš, rashladiš, kuliraš, nije da sad tu nešto plivaš itd šta ti ja znam

Metar ipo je top priča i da imaš 2 metra
Do grudi je voda možeš da zaplivaš, gnjuriš ili da stojiš i piješ vinjak

Pa ne znam koliko ljudska glava ima cm ako ima 30 cm znaci na metar i po meni samo glava viri tako da to je to mogu da stojim u bazenu i da me boli kurac

trrba da ima malo sa krajeva nagib da mozes i da stojis, koji kurac 2 metra

najbolje je da ne postavljas bazen kralju moj mnogo je to tesko odrzavati

U sredini izbetoniraj za kružni šank i veliku saksiju, postaviš palmu... Chill

Pa za palmu ne znam ali šank sam planirao svakako

Čuj, teško. Pa ako imaš para za bazen, imaš i za održavanje. A ako te mrzi da održavaš sopstveni bazen, idi rokni se ODMAH, ne časi časa

Meni metar i po već preko glave ihaj hahahaha

ne seri jebem ti mater glupu vise

Gotovo Erisha izbachen si iz ekipe

Ima tih da ih nazovem “ubodnih” bazena od 160k do 430k mislim da to nisu mnogo velike pare. Plus 500-1000 evra za kopanje rupe i pravljenje staze okolo bazena. Znaci za neke 4.000 evra imas bazen u kuci sto je mozda negde san svakoga blejaca. Pogotovo sad kad je korona pa ne rade ni bazeni ni nista i ko zna do kad ce tako trajati, treba praviti komfor u sopstvenoj kuci i dvoristu.

https://vukajlija.com/forum/teme/74593-gde-su-i-sta-rade?strana=7#post_4034392

lol, ni u snu tolke pare da daš za nešto što sam možeš da projektuješ i pametno odradiš ako imaš bar 3 daske u glavi.
Skip je oko 50e po satu, ti se cimaš za zemljom jbg, al uštediš solidno.
Stvarno ne znam tačno koliko kinte treba da se pukne, al kapiram da košta kolko jedna polovna Astra Jot.
Drugar pre par godina na svoju ruku odradio bukvalno sve sam, doduše oko 25m², sem skipa, ali i to je bilo u kompenzaciji nekoj i čini mi se da ga iznelo oko + 2000e
Zajebano je održavanje kad su tako veće količine vode u pitanju, pumpa koja ume da keca stalno, filteri koji zapušavaju na svakih par dana, dodavanje hlora i nekih antialgenta (kako se već zovu), stalno proveravanje php vrednosti da ne postane mutna i onako žabokrečasta i šta sve ne. Ima tu solidno posla koji ti oduzimaju slobodno vreme.
Osim ako ne platiš nekog latinosa da ti održava bazen i kara ženu s vremena na vreme

Od čega zapušavaju? Druže, pa nećeš sa kombinezonom na koji se zalepilo jedno 15 kila maltera u bazen

Stalker ima bazen, on se razume, slušajte njega

To su sistemi koji su napravljeni specifično za bazene da to FUNKCIONIŠE, ne da ti ručno koficom zahvatiš pa filtriraš u drugu koficu pa vraćaš. Ima i onih sa električnim krovom, pa ga pokriješ u jesen itd. Naravno da mora da se hloriše i da se sipaju antialgicidi, to se sipa i u ove gradske. Antialgicide sam ti sipao i u onaj polikolor onomad kad sam ti krečio kujnu i malo kafenisao sa ženicom tvojom