Prijava

Ne bukvalno naravno. I dalje mi je mnogo neprijatno pri pomisli da može da čuje sve one zvukove koji mogu da dopiru iz WCa dok se obavlja velika nužda.

Isto tako i ja ne bih voleo da slušam nju. Nekako bi mi poremetilo sliku koju imam o njoj.

Ima li rešenja za ovaj problem? Kako ste vi to rešavali?

Одлична тема, упис.

Иначе, мислим да девојка пред којом то буквално урадите и ипак остане и даље са вама је права за вас. Ја бих то увео као обавезан предбрачни тест. Ако прође, зрели сте за женидбу.

Што се тиче овога што си горе написао, није ни чудо да је права љубав на селу, и то тамо где су пољски ЊЦ-и па ни теоретски не би могла да вас чује...

Nemam komentar na ovakve teme stvarno

Ja sam provalio ova jedna sto je pisala predamnom je stavila wc papira u onu rupu pa kad je pišala nije pljusnulo nego je kao amortizovala udar

Bukvalno mogu da pišam i serem pred svakim i da budem u prostoriji dok neko piša i sere bez da pravim frku oko toga. Ako je dobra pička naravno

Malo lošijoj pički ne bih oprostio ni prigušeni podrig, neka vrh pička ni bulju ne mora da briše

Tako funkcioniše ovaj svet

Zašto... nekoj slatkoj curi da počeše nos ili slično. totalno okej

Ako je ljubav prava, može u svako doba

Pravo vrijeme je ono kad ti se kenja, brt, fiziološka potreba jebena, isto da pitaš KADA JE VRIJEME DA PIJEŠ VODE U PRISUSTVU VOLJENE OSOBE, jbt 21. je vijek

Nameće se jedno pitanje: Ako ovdje kažemo "što na umu, to na drumu" da li to znači da su govna na umu?

nabavis neko tele od kera,pa to tele satro ne moze bez tebe ni tren i ide sa tobom i u vc.svaki put kada se cuje neki zvuk,ti kazes ju dzeki,koji ti je,nema vise matijevic salame za tebe.

fegasd
1 year ago
Sve smo sjebali... glupavi rat, vođen glupavim ljudima, sjebao je par generacija, na žalost i nas među njima.
Neznam gdje ste vi, ali svi koji su valjali, pobjegli su s Balkana.
Ostaju nam ove krasne pjesme da nas podsjete kako je dobro bilo nekada, kakva "frajerska muzika" je nekada vladala na ovim prostorima.
Šteta... možda jednom makar naši klinci i unuci shvate šta se dogodilo, pa popiju cugu za sve nas koji nikoga ne mrzimo, koji smo platili tuđi račun.
Pozdrav svim dobrim ljudima...

Skočimiš
fegasd
1 year ago
Sve smo sjebali... glupavi rat, vođen glupavim ljudima, sjebao je par generacija, na žalost i nas među njima.
Neznam gdje ste vi, ali svi koji su valjali, pobjegli su s Balkana.
Ostaju nam ove krasne pjesme da nas podsjete kako je dobro bilo nekada, kakva "frajerska muzika" je nekada vladala na ovim prostorima.
Šteta... možda jednom makar naši klinci i unuci shvate šta se dogodilo, pa popiju cugu za sve nas koji nikoga ne mrzimo, koji smo platili tuđi račun.
Pozdrav svim dobrim ljudima...

pre 35 minuta