Prijava

Pozdrav ljudi.

Fasovao sam neki ransomware koji mi je sve fajlove pretvorio u .godes.

Prečistio sam registry, sys files i sve i to je očišćeno.

Pitanje je da li je neko imao iskustva i zna kako da povratim fajlove bez da plaćam njima. Imam nekih stvari sa posla i bitno mi je da vratim, sys restore ne pomaže.

Ako neko zna da pripomogne bio bih veoma zahvalan. Hvala unaprijed.

Stavi kaspersky total security na komp, trebalo bi da sredi

Fajlovi su šifrovani, kaspersky ti možda makne to govno, ali fajlovi su i dalje u kurcu.
Imaš online uputstva korak po korak šta da probaš.
Ako misliš da će ti neko ovde dati gotovo uputstvo tipa ukucaj ove 3 komande, neš leba jesti.

nema nista od fajlova nazad ako ne platis.
a ako platis ne znam dal ti dekriptuju ili samo platis i onda se smeju sto si budala.

Zavisi, ima dekripcija za starije varijante, sto noviji malver to manja sansa da vratis fajlove

Ako je plaćanje i kripto valuti, daj adresu, da pogledamo online koliko su im uplaćivali do sada, i dalije to dobar biznis plan.

Znam kadje bio onaj wannacry, da su baš malo para uzeli

probaj samo da ukucas ekstenziju koja ti treba, umesto godes ukucas pdf.znaci ides prvo na rename pa na kraju stvis .pdf... ili potrazi neki converter za prebacivanje iz godes u pdf ako ni to nece onda probaj ovo
https://www.youtube.com/watch?v=7p1t15bGmic

Postavi jedan takav fajl ovde da ispitamo sadrzinu
Vrv neka prosta obfuskacija tipa sakrije header, msm da nije nista komplikovanije

Skineš open sors enkipciju, muneš svoje ključeve i gotovo poso, kakva dekripcija kakve mađije sa hederima, jarane il plaćaj il format.
Ne bi se neko drkao toliko sa tim, samo da bi to kao promeni ime fajla il nešto

Ne bi se neko drkao toliko sa tim, samo da bi to kao promeni ime fajla il nešto

napravis virus da zajebe poznate antiviruse, upadne u masinu, napravi zombi od nje, salje dalje, jebem li ga koje sve magije i asembleri treba da se napravi sve to, i onda kao ultimativni zajeb promenis ime fajla

Fejde kao znas u dupe te jebem da ga nisi ti pravio
Ako neko ima virus postavite ga negde da vidimo

Уклонити Кепт’н халфброуа са сајта под хитно. Угрожава сигурност председника

Ја лично не видим ништа лоше у Кепт’новој идеји

Је ли укусан сендвич, Вуче?

Keptn halfbrou prisluskivao vucica 12 godina u vise navrata.