Prijava

decko koji i dalje cmizdri za bivsom devojkom koju je nasao na vukajliji i ponizava se na cetu i govori joj da ce uciniti sve da mu se vrati pa 20min kasnije preti klanjem govori nekome da je otisao u kurac

Jeri Erisha moj
Imash gitaru brt, zashto stln svirash kurcu ? XDDD
Wtp ;*

Kako bih ga umlatio ciglom u onu cinkarošku facu i usta balava... Srče one bale ko spermu, kapiram da bi se prvi ostrvio da osudi nekog za pedofiliju i seksualne devijacije, a sad kad se isto ispostavi za njega, ćutimo i vadimo se kako izgledaju starije... Alo ako ti rekla da ima 16, što se ne povučeš sam, bolesniku... Spopada maloletnice ko čiča neki odvratni, užas

Ako pocne da hvali sns, znamo da nema nista od krivicne.

Neće Najveći među nama dozvoliti da mu takav ološ kalja ugled Partije

Ako pocne da hvali sns, znamo da nema nista od krivicne.

Nema osnovu za krivičnu. Boli ga kurac, a i ako javnost osudi njegovo ponašanje, neće imati nikakve posljedice po bilo šta.

Po njegovu "popularnost" (jebote.) svakako

Sto bi rekle Nishlije, tvrd kurac i crne cipele nikad ne izlaze iz mode

E jebiga zajebo sam sve sad

evo otkazali mu sponzori svi saradnju
a ja sam bio prva stranica koja je zapocela to
tako da evo bombasu sta sam ja uradio protiv krezave srbije

Hahaah Koliko je zapenio Bakica

Ali realno ona klinka sto je srala je vise nego jebala jeza u ledja

Naravoucenije : U se i u svoje kljuse

Erisha pushi mi moj average kurac

Eru brat moj voljeni

Kako bre nije krivična što je jebo dete osmi razred, a on ima 22god?

Sad sa 14 su punoletne za sex, a glasanje i vozačka od 18gog?

Lakse se vozi na kurcu neg sto se voze kola

evo otkazali mu sponzori svi saradnju
a ja sam bio prva stranica koja je zapocela to
tako da evo bombasu sta sam ja uradio protiv krezave srbije

Profi.

Ovo sam hteo ranije da napišem, nego nisam stigo:
Kreten je posejao seme svoje propasti.
Pošto je bio tako autustični, arognatni magarac navuko je mržnju cele odrasle populacije koja ga je čekala na zicer. Na jutjubu sa svojih milion pratilaca može da se sili i ukopa nekog čim nešeto pisne, ali onda postane tolko arogantan i ide i gura ga u klinke. I naravno da su ga svi tu sačekali i sad ga tovare. Jbg Pujo 100k pratilaca, Eru 50k (sry ne znam tačne brojke, ne ljutite se) i pun kurac mim stranica i tovari magare, i on tu apsolutno ništa ne može.
Odoše sponzori, prelilo se u mejnstrim medije, mislite da će roditelji da daju kintu za šaim se majcu deci da je kupe od nekog ko guziči maloletnice?
Usro se. LOL