Prijava

jebo ti bombas mater

Kako bre nije krivična što je jebo dete osmi razred, a on ima 22god?

Kod nas je po zakonu seksualni odnos posle 14 godina dozvoljen (npr covek od 60 godina bude sa devojcicom od 14 godina i sve je dobrovoljno, nije zakonski kažnjivo. Nije moralno ali nije nelegalno).

Ne mogu ljudi to da ukapiraju isprao im mozak holivud pa misle da imamo iste zakone ko amerika

sta me vredjas bombas ja ti kazem da sam uradio nesto protiv krezave srbije

u nigeriji je 11 godina legalno pa ti vidi bajo moj kako smo napredni

sprdam se u većini evrope je 14, šta ste se stisli pa nije odojče sa 14

Gde su sad ovi iz Levijatana da ga odlome? Mislim, pošto se navodno BORE protiv pedofilije, evo im zicera? Ili im plaća zaštitu, pa nikom ništa, gde je sad onaj BIHALJI da izjavi nešto? Na stranu to što imaš kriminogenu grupaciju koja ide i legalno i javno prebija ljude iz ličnog nekog stava, toliko o pravnoj državi

neko mu je sjebao porse jajima, imam snimak gde kuka hahahaha
kacim sutra

Ma jebeš to, zašto nije uhapšen

ne moze da bude uhapsen za to sto je uradio, ali moze da bude priveden jer je pretio prebijanjem liku koji mu je olupao jaja o enterijer porsea

Bukvalno na ovoj strani imaš zašto nije uhapšen, zato što nije jebeno krivično delo

Alo dečko, slušaju ga deca od 9, 10 godina, da li si ti realan šta pričaš, jebena pedofilčina snima klipove da privuče decu

Evo ja sam taj, ne mora da traži dalje, neka se registruje ovde i neka mi se javi

ali koliko se iscimale adminke ženska posla, mylyca i bojana :) svaki drugi post piči neki gorki feminizam onaj ultraški. A koliko kod da ti bude antipatična glava prase ne možeš da razapinješ čoveka ako nije radio nelegalne stvari niti da ga izjednačavaš sa malčanskim berberima i silovateljima. Okecao neke klinke koje same došle upravo zbog toga i sad ih neko nafurao da mogu da izmuzu od njega pare ako ga tuže. Masa možda nije na njegovoj strani, ali zakon jeste. Samo će da mu dignu reklamu i da se izblamiraju.

vec je izgubio sponzore nzm meni se cini da mylyca vodi

Haha muluca feminaci sad sam sve cuo

nije feminaci brt nema jos sa cime se nisam slozio na njenoj stranici, idiotizam je etiketirati je tako

Pa zvuči mi čudno s obzirom da poznajem devojku, šta sere ovaj