Prijava

jedino za sta se moze optuzitii stranica je za glupave zenske fore na osnovu kojih i imaju 200k lajkova
izlivanje noktiju smesno

mene me jos uvek interesuje, kako je i zasto, devojka ispalila stevču smetala zbog ove prikaze

Nije nelegalno, ali jeste nemoralno.

Nije nelegalno ni jebati drugaru ribu, pozajmiti pare pa ne vratiti, drukati (to je čak i poželjno po zakonu LOL) itd. pa si ljudski otpad kada to radiš i treba te tovariti zbog toga, najmanje.
Lik od 25 godina je jebao klinku od 14 ili 16 zato što može, i treba ga puniti govnima kao pičkopacenika i slinu.
A to sto se vi pravite da šatro ne shvatate problem, jer ste kao vanabi jebači, jebem li vas kamenom uglavu.

A što je ostao bez sponzora mi je toplo oko srca :)

Dobro, 16 je već okej. 14 je bolest jebeno

Ne znam, brate. Stevča se verovatno ispalio nešto, možda se razotkrio kao Aškalija, pa ga izduvao pred ovom nakazom sa facom cinkaroša koji srče spermu

Ali ne verujem da se nešto potresao oko toga, jer Stevča pimpuje

S tim da je gnusno zloupotrebljavati "popularnost" ili tipa ono što rade svinje poput Dekuja da ih kolima i lovom kupuješ, to je bukvalno dno dna

Ako ti sama priđe, ako si sladak i sviđaš joj se, to je u redu i ni tada je ne treba gledati kao na parče mesa koje ćeš da iskoristiš i odbaciš... Što ove pedofilčine rade

Haha znači ako si fin i nežan i imaš osećanja prema klinki onda je pedofilija ok? Ali ako tretiras kao parče mesa onda nije?

Nije pedofilija, naročito ne u slučaju da ima 16-17-18... Nemoj da si rigidan... Lepota nije za odolevanje. Ali ne možeš mi reći da hodajuća frustracija poput ovog debilka ne ide sa namerom da bukvalno siluje klinku. Što je dozvoljeno Jupiteru, nije dozvoljeno volu

Bogdan je seljacina i bednik, i koga ce on i ovi njegovi ficfirici da prebiju? Jeste ga videli u podkastu njega i konjoglavog codu kako udaraju krusku ko neke zene...lik je teretandzija sa mudima zeca.
Al to ooet ne menja cinjenicu da su one klinkice kurvetine, bukvalno na jedan poziv su otisle da skacu po kurcu. 16-17 god nije bas tako malo da bas tako nema.pojma sta radi

Zato što će posle da se hvale kako su se jebale sa BAKA PRASETOM, koje su to moždane devijacije sačuvaj Bože. Čuj da se hvali kako se jebala sa nekim, nemam reči stvarno

Ima li negde slike od tih klinki, da vidimo da l ta od 14 stvarno liči kao da ima 20.

Bez obzira kako izgleda, ako ti rekla da ima 14 alo jbt

- Koji si razred?
- Šesti
- Aj na bleju

Jesi glup il sta....pa kad je saznao kolko ima godina isterao ih je napolje

Tilmo je bukvalno devojcicu od 13 godina mrtvu pijanu i polu golu slikao u bolnici, mogu da zamislim sta joj je tek radio u kolima, a vamo se kao gadi nesto sto decko od 21 godinu jebe devojku od 17i po

Aj da postavimo to bazirano na činjenicama

Lik od 24 godine je zvao DETE od 14 "na bleju"

lik od 23 god je zvao devojku koja je rekla da ima 18 godina na bleju, i kad je saznao da ima 16 istero je napolje