Prijava

brate kad cujete kakav naglasak ima ta riba onaj pecinski najgori iz bosne, znaci nikad nisam bosanskiji naglasak cuo ne znam kako mu se digao

Pa nije mu se digao na akcenat sigurno nego na sisurine

Pezose, aje svuci te rogove i priznaj bar jednom u životu da nisi u pravu, da si glup k'o kurac i da te su te obe ribe u životu prevarile 15 puta za svih mesec i po dana koliko si ukupno bio u vezi (nebitno i da si bio 20 godina, svakako su tebi bile najmanje verne)

https://www.facebook.com/iva.lovkov
evo i ovde imate bukvalno se vidi koliko ima manje od 18

Dobro je, dobro je, imaš Gambija koji svoju muškost potvrđuje tako što voli kurve, i imaš bombaša koji prebija svoju ženu jer su mu rekli da je alfa muškarčina ako osmisli neki RED pa prebije ženu kad istupi iz njega, pošto već ne može drugačije da dobije njeno poštovanje, i imaš Pezosa koji drka iz žbunja na scenu svoje bivše sa novim dečkom, moj G-Unit je bukvalno Biblija za navedene likove

A sta ti voliš neiskvarene pastirice sa rumenim obrazima je li

Volim mlađu švecu Gambijevu

Stratimire zašto silovati prozivanje ljudi na šaljivom sajtu.com u 2020 godini prika?

Bohore, riču ti krave, de obiđi ih malo

Nemoj tako za majku svoju XD
Uuu dobar ovaj
E moj slepče

Mumumu uaaa, hahah idite žalite se Strazburu obojica, moroni

Bohor izjavio da voli kad mu devojka gurne prst u bulju da ga malo da ga u čika bulju da ga

Mogu misliti njenu reakciju, jebote od svih meni ovaj peder da zapadne

ovaj debilko se opet dopisuje sam sa sobom, de napravi neki dupli nalog moronu imas samo 176

A-ha. So seductive.
youtube.com/watch?v=knnHXzGWqYk

Zamislite taj osećaj muževnosti kod Baka Praseta kad nabije tromesečnu bebu kao životinja, muška zver

Kolko sam skapirao, prase ih najurio iz kuće, tj izmrškao ih i nije hteo da ih vozi kući.

Zato su se ove klinke okrenule protiv njega.