Prijava

Jebes ti mene ako sam ista razumeo

baka jebo klinku 04 godište

msm i ja bih ali ja nisam influenser

ne znam meni kao vrsnjaku bake praseta bilo sta ispod 18-19 godina bas neprivlacno, pogotovo one 2 ogavne bosanke s onim pecinskim naglaskom sto su pricale na snimku BOOOOKO PROOOSETOVA GOOOOOJBA u knezu kad ih je snimao coda onaj

nije mi jasno sto ljudi toliko moraju da projektuju kao ti ne bi jebao maloletnicu
pa ne bih jebao maloletnicu druze, to sto bi ti jebao ne znaci da bi svi i da je to u redu
jos ih lik naziva kurvama
pa roditelji tih malih navodno kurvi treba da dodju i da mu kolena slome kao sto bi recimo moj cale uradio da moju sestru neko pred milion gledalaca nazove kurvom
jednog dana ce mu se taj jezik njegov obiti o glavu bas jako da ce zavrsiti u kolicima

i to sto maloletnica zeli da se jebe s nekim ne znaci da je treba jebati, jos je to nezrela osoba, neke osobe nisu zrele ni s 25 godina eto vam bas primer bake praseta
a ne s 16...
zvucim ovde kao sevastokrator ali po ovom pitanju sam bas ono netolerantan na te e sta ako situacije

dobro ja sam 00, age of consent je 14

jos ih lik naziva kurvama
pa roditelji tih malih navodno kurvi treba da dodju i da mu kolena slome

i trebaju

jednog dana ce mu se taj jezik njegov obiti o glavu bas jako da ce zavrsiti u kolicima

a najgore je to što neće

koliko taj lik ima godina?

23 tj 97. god
pa ja vec znam situacije gde je mogao da popije fino bas batine ali se za dlaju izvukao, nece ga svako stedeti

ko sve danas pravi pare, jebem ti sunce, jel treba bolji dokaz da je sistem truo do srzi

Okacili na nekoj stranici "zenska mreza" skrinsot sa pujovog posta na konto bake praseta i kao pogledajte ovi bolesnici sa cim se sprdaju, silovanje i pedofilija su nacin zabave u Srbiji izgleda

joj jesi video adminku te stranice ona bisera babetina hahahaha

kaze 7 godina silom prilika domacica nezaposlena 7 godina HAHAH

Inace vidim na onaj komentar o ribi sto je htela da skine zastavu se dosta ljudi iscimalo, mahom feminaci studentkinja sociologije i njihovih vitezova branioca sa paperjastim bradama

ma preteruju svi ekstremisti bas

ko sve danas pravi pare, jebem ti sunce, jel treba bolji dokaz da je sistem truo do srzi

ma kakav sistem, ovo je najbolji dokaz da su ljudi kao rasa većinski glupi, zato gledaju druge glupe ljude na TVu/Internetu, daju drugim glupim ljudima pare i čine druge glupe ljude poznatima. prosto se poistovećuju s njima i zato im je zanimljivo da ih gledaju, zašto bi gledali YT snimke nekog čiju polovinu vokabulara ne poseduju

Ima to donekle smisla, ajde sad ne baš baka prase jebeni da se gleda ali sigurno neću posle posla da uzmem da gledam naučne kanale. Sad, baka prase jeste meni debil, ali nekome prija da se iskulira iz taj debili am kao što meni ili vama prija nešto drugo, koga boli kurac

A ovaj sevast očajnički gleda da sve što ne valja na svetu pripise kapitalizmu, sevaste jel studiras sociologiju komunjaro

joj jesi video adminku te stranice ona bisera babetina hahahaha

Haha da da neka debilka sto je imam u prijateljima pitaj boga odakle deli non stop tu stranicu. I ja usao da vidim koji fazon i vidim neki besan post kao ee evo posto se krijete iza laznih profila, ovo sam ja BISERKA IZ BORA, MAJKA I ZENA KOJOJ VI PRETITE!! A inace su im komentari najjaci, za sve su im krivi zatucani balkanci, jer ne znaju da jebu i imaju male kurceve