Prijava

ovaj pomenuo ime Fil Tilmen, pomislio sam neki amer jutjuber čuveni nešto, a lik je izgleda neki ustaša jel? Možda grešim jer ne mogu više od 20s sa preskakanjem da gledam ovakve klipove

Ps jbg Stevčo

Тотално небитан лик. Ево идаље не знам шта га чини познатим. Сазнао сам за његово постојање кад је постао водитељ Подкаст Инкубатора.

jeste iz lijepe nase, reper, jedan od najbrzih na balkanu, imao je par stvari tipa zigolo, kruna itd koje su se jedno vrijeme cesto pustale po zurkama i sl

Stop mejking stjupid pipl fejmus.

Ne bih da vas plašim ali budućnost ove zemlje je u rukama njegove publike i tzv. fanova. Pa vi vidite u kakvom smo kurcu onda.

Deca su generalno debili nevezano za generaciju nije tu ništa čudno
Jedina razlika je što sad pojavom jutuba ovakve pojave zaradjuju kes na tome

бака прасе лажни зумер он је типа моје годиште

Haha počeo ko kajzen sa ktitorima

Početak klipa 100din da imaš vip status lol
https://youtu.be/AhvXGYXuCcI

je li realno da djeca ovo gledaju?

Jeste culi pesmu Baka Prase Korona

Kako nisam moj rojkene

Studija Cholachkih mozgeva

Ovaj je gori nego ova viruščina triput

Ko Bakica? Katarina Zivkovic mu dala 10/10

kontam da svaka generacija ima neki svoj trip koji starijima izgleda retardirano i ono sto je za nas baka prase, za nase roditelje ili babe i dede su yu-gi-oh karte ili albumi sa slicicama za svetsko prvenstvo

ali ovo je ipak neki visi nivo idiotizma, verovatno delom zato sto i medijum dozvoljava da se idiotizam ispoljava na milion razlicitih nacina

ono sto meni nije jasno je zasto od svega sto je danasnjoj deci dostupno na internetu (a dostupno im je skoro sve sto mogu da zamisle i mnogo toga sto ne mogu), bas ovo sranje im predstavlja neki vrh zabave i humora

ja imam ortake sevastokratore koji su 97. godiste i grcevito ga brane kad im kazem da je retardiran a inace nisu bas potpuni daunovci moze se s njima posedit i tako
ne znam stvarno sta je u pitanju, isto to vazi i za dnevnjak

Ja sam malo procesljao na zadatu temu inace
Gledao janka
Covek je okupio ljude kao eskobar i zakupio neki besan stan u bg. Ima vise tih jutjubera i svi zive zajedno i prave klipove. Uglavnom za jankov kanal ako njsam pogresio. Ima neka dobra hrvatica ne znam koje je godiste. Janko insinuira a horde veruju. Kao stavio solju u vc solju i zahvata kao iz bunara a kontam tu negde skrivena bila normalna sa rosom a ovu zaturio. Malo glup primer al ne mogu da se setim boljeg. Jutjuberi imaju kliker i znaju sta da rade da dobiju pare. E da, imaju i neku zmijurinu od tri metra. Kazem ja da je ko eskobar. Kao stavlja ovima dok spavaju a ovi kao sklanjaj je od mene, janko nemoj da se zajebavas. A verovatno se razonode sa njom mesec dana. Najbolji primer je kad je janko odglumio da ima seks sa ovom hrvaticom a njen decko poludeo oce da se bije. Alo prenk je. Jedva ga smirili. Odglumljeno je to bilo ali ne verujem da fanovi to misle

A okle ovom govnetu porse njemackih tablica? Na koju foru vozi na strane table po srbiji? Jel govno prijavilo firmu u nemackoj?

Dovoljno je da imas boravisnu vizu u Nemackoj. Ili tecu u Nemackoj.

ja imam ortake sevastokratore koji su 97. godiste i grcevito ga brane kad im kazem da je retardiran a inace nisu bas potpuni daunovci moze se s njima posedit i tako
ne znam stvarno sta je u pitanju, isto to vazi i za dnevnjak

Toliko je izvestacena i isforsirana glavica. Ne mogu da ga gledam duze od 30 sekundi bez da pozelim da mu kamenom pretvorim lobanju u kasu.
Kapiram sad da ne provlajuje to svako i ne dozivljava isto. Pogotovo mozda neki mladji ne provlajuju da je neko atenšn hor, da bi se lupao po faci govnjivim kurcem za pare i preglede, hahaha drugari kazite kako sam looood.

Dnevnjak ima bar par dobrih klipova u moru čemera i proseka.