Prijava

Haha blago. Prelistao sam. Najjače onaj komentar matorog na sliku gde se ona klinka ljubi s migrantom (uzgred verovatno neka Australija jebem li ga) kao treba joj gurnuti dinamit u pičku.

Zamišljam ove feminaci antifa kurac palac tamo negde u 18-19 veku

Vojvoda Milenko: Misirac, snažan protivnapad i kolji sve što klanja, bule da mi ne dirate hehehe

Antonija Baumgartner: Ju, sramota i bruka, nasilnici

Milenko: Deder jedan kolac za ovu smrdušu

Pa nije to samo na Balkanu, baka prase nije on nego je kopija onog sto na zapadu prolazi vec 10 godina

Amerika: Dzejk i Logan Pol
Britanija: KSI

Bukvalno prekopirao ponašanje: dere se, sili smeh na svaku foru, disstrackovi, okupljanje par youtubera oko sebe kao gang da prave, iznosenje preprivatnih informacija o sebi da bi se "povezao" sa publikom.

Tipa onaj Djota ker pre par dana snimio klip kako suta loptu u gepek lambordzinija, a W2S (lik iz KSI-eve ekipe) to radio pre 5 godina fazon
https://youtu.be/IQ2bBByr7e0

Samo sto ovo izgleda spontano dok je kod Djote kera mozzart reklama na sve strane i ubacuje u gepek da ne bi ostetio kola hahah
Jebeni cigani

Posto mi forumasi imamo jelte veliki uticaj u sferi javnog zivota (ne), a doticni uz ti sigurno citaju (ne), valja ih posavetovati sa gledista jakih i mudrih forumashkih glavica.

Jebi Bako ne vadi!

Jeste 2020 kurcina od godine, ali je razgolitila mnoge istine nedvosmisleno

-novak antivakser i papuca, ubio ko zna koliko ljudi koronom zbog nenormalne sektasice supruge
-baka prase psiho i pedo
-worldwide razotrkrivanje selbritija kao manijaka koji samo zele paznju i koji su izgubili kontakt s realnoscu (videti klip david guetta ends racism)
- sportisti koji bahato krse karantin, neki i po vise puta
- sns koji ce biti odgovoran za smert hiljade ljudi zbog izbora
- hiljade ljudi koji su vazili za intelektualce ukljucujuci i neke profesore koji koronu smatraju prevarom, maske smatraju prevarom...

Jedino sto ce sve te istine biti brzo zaboravljene. Jer nisu lepe

nije baš da nismo sve to znali i bez korone... uzgred, snima se dokumentarni film ZvezdAV, to će biti nešto.

zapata misli kao svi videli sad. samo sto nisu. odnosno jesu, al boli ih kurac za sve to.

Precenjujemo ulogu medija. Mediji su go kurac. Radi se o ekonomskom aspektu, jednostavno ucenjuješ ljude radnim mestom i to je to. Ko ne radi, njega kupuješ sa 100-200 evra, to deluje mnogo, ali ti dobiješ tri generacije neke kuće, tipa 10-15 glasova.
Uostalom ne treba trošiti vreme, mogli su jednostavno da izruče kamion glasova ne bi bilo posledica. Čitajte malo šta izjavljuju ameri, Grenel na primer... Samo je rekao eto Vučić je dobio apsolutnu većinu, a to znači i kompletnu odgovornost. Dakle evo ti sve, ali sve i tražimo. Lomiće se u narednim mesecima.

sta ce da se lomi?

sta ce da se lomi

moj kurac o tvoje zube opaaaaa

sta jedes govna, ako ne znas sta pricas?

Ima to donekle smisla, ajde sad ne baš baka prase jebeni da se gleda ali sigurno neću posle posla da uzmem da gledam naučne kanale. Sad, baka prase jeste meni debil, ali nekome prija da se iskulira iz taj debili am kao što meni ili vama prija nešto drugo, koga boli kurac

A ovaj sevast očajnički gleda da sve što ne valja na svetu pripise kapitalizmu, sevaste jel studiras sociologiju komunjaro

ne studiram sociologiju i nisam pripisao kapitalizmu, nego sistemu (sta je to tacno sistem jeste malo nejasan pojam, priznajem)

mislim da ti se pricinjavaju komunjare brt

Bombas ovo sto ti pricas bi imalo smisla da nemas horde penzionera koji vole Vucica ko rodjenu decu. Pritom znam bar petoro ljudi koji su 25-30 godina, a iz fazona su: "a dobro radi nesto Vucic trudi se bar, jeste lud, al je bolji od demokrata itd". Da su mediji toliko nebitni ne bi ih Demokratska stranka u SAD-u koristila u tako obilnoj kolicini, eto da krenemo od toga. Druga stvar, i internet je medij

-novak antivakser i papuca, ubio ko zna koliko ljudi koronom zbog nenormalne sektasice supruge
-baka prase psiho i pedo
-worldwide razotrkrivanje selbritija kao manijaka koji samo zele paznju i koji su izgubili kontakt s realnoscu (videti klip david guetta ends racism)
- sportisti koji bahato krse karantin, neki i po vise puta
- sns koji ce biti odgovoran za smert hiljade ljudi zbog izbora
- hiljade ljudi koji su vazili za intelektualce ukljucujuci i neke profesore koji koronu smatraju prevarom, maske smatraju prevarom...

sve se to vec znalo, samo nije bilo prilike da zaseru, sad imaju koronu da nam jebu kevu i ovo sto su dosad uradili je mala maca u odnosu na ono kako mozemo da prodjemo

Precenjujemo ulogu medija.

Ovde sam prestao da citam.

ma šta siti prestao ko tebe pita šta anonimuse...

naravno da je uloga medija precenjena... niko nije rekao da je nevažna, ali ne dolazi sve od njih.

I ja mislim da su mediji bitni, ali bombas ima poentu, nego samo ide u krajnost ko po obicaju. Poenta je da je cela ta prica da opozicija pusi kurac jer nema pristup medijima malo prenapumpana. Ima milion kanala na YT koji imaju gledanost po vise stotina hiljada, imaju drustvene mreze (nista od toga nije bilo do pre 10-ak godina), imaju N1 i Nova S, povremeno dobiju poziv u RTS, ima ovih par humoristickih emisija koje su dosta popularne i kriticki nastrojene prema vlasti (Kesic, Ivanovic), itd. Dal to znaci da je fer? Ne, otprilike je 90%-10% za Vucica, al kod nas je opozicija uvek bila u govnima do kolena. Mozda je za vreme demokrata bilo malo pravednije, al i to vise zato jer su radikali/sns bili na 25-30% pa je bilo malo teze ignorisati. A i tada znacaj interneta kod nas nije bio toliki kao danas.

Opozicija je ocajna jer nemaju politiku osim da napusavaju Vucica, i to je tuzna istina. A nemaju politiku jer su ili nesposobni, ili prodane duse, a cesto oba.

Moja gruba laicka procena: od 2 milke Vuciceve armije, 800k do 1.2 mil ce glasati za njega taman da nam navuce kugu i nuklearni rat na vrat i njih su mediji ubedili za vjek vjekova, ostatak je tu zbog interesa ili ucene

opozicija je tužna jer ne sme da iskoristi niti jedan penal koji ima, oće zajedničke gazde da biju po ušima... evo ti poslednji slučaj Gazivoda, mogli su da naprave miting u svakom gradu, ali nisu... zato što su kontrolisani od istih onih koji kontrolišu i vlast, a ujedno navijaju za džvedždu

sns ima kontrolu medija kojim pristupa vecina glasackog tela, i koje koristi kao zvanicni izvor tacnih informacija pa zato su takvi i rezultati. dzaba bake prasici i uticajni twiterasi