Prijava

to medijana, to je u Niše?

jel gledo neko onaj protest studenata kad ona kalaštura viče e kao sklanjaj zastavu Srbije nisu svi ovde Srbi... pa mater ti jebem koga vređa zvanična zastava države u kojoj studiraš

ne znam sta je najgore u celoj prici, glupaca koja pljuje po zastavi, nacionalisti koji su se naprzili na to ili studenti koji ustanu samo kad je njihova bulja u pitanju i pristanu na mrvice

@bombas
verovatno si bio jedan od onih sto ucili matematiku kao pesmicu da odgovaraju

koj ce ti kurac medijana, oni sto je znaju treba da se tuku i zajebavaju da su iz nis. ne treba ti matematika da znas istinu o zivotu i navijas za partizan.

i da pravis poslove sa 1000 tona putera. sta te boli kurac koliko je 1000 tona, to za strebere

moz stane u kamion verovatno

što si izpizdeo brt?

jel gledo neko onaj protest studenata kad ona kalaštura viče e kao sklanjaj zastavu Srbije nisu svi ovde Srbi... pa mater ti jebem koga vređa zvanična zastava države u kojoj studiraš

Nazalost dosta studenata danas su govna koja misle da si kul i intelektualac ako se protivis Srbiji i Srpstvu, i ako pusis iste price na koje se loze autisticni zapadnjaci, jer su odrasli na pricama i 'kulturi' istih

Сталкер
Kardašijanka ima solidne šanse da postane prva dama amerike koja ima film za odrasle. Kanjeovi fanovi, plus insta, plus šta sve ne čine jedno solidno glasačko telo.
Oftopik, but just saying

njegovi glasaci oni koji su mislili da ce biti radi na area 51.

kanje vest i kardasijanka bukvalno ono sto zemlja poput amerike i zasluzuje da bude na celu drzave

oni najbolje ilustruju americke vrednosti

moz stane u kamion verovatno

Hahahaha

kanje vest i kardasijanka bukvalno ono sto zemlja poput amerike i zasluzuje da bude na celu drzave

https://www.youtube.com/watch?v=sGUNPMPrxvA

nove vesti u slucaju bake praseta ZAHUKTAVA SE
pocele su (((neke))) stranice da dele njegove sponzore kao direktno umesane u sponzorisanje njegovog pedofilskog zivota

Ne volim da kunem
Ali dabogda umro u najgore muke

al najjace mi je njegovo zapomaganje PA NISAM MOGAO DA ZNAM
pa nisi morao ni da guras kurac u ribu koja ti je tek dosla na gajbu care, pridjes pozdravis se xd

a ko je baka prase?