Prijava

al najjace mi je njegovo zapomaganje PA NISAM MOGAO DA ZNAM
pa nisi morao ni da guras kurac u ribu koja ti je tek dosla na gajbu care, pridjes pozdravis se xd

ma de je gurao, ne zna ni da izdrka kurac garant

Baka Prase je otprilike sve sto nije u redu sa danasnjim klincima zipovano u jednu osobu, change my mind

baka prase je lik o kome diskutuju ljudi od 30 + na forumu

diskutuju jer ima milion subova na jutjubu, jedna manja drzava je u pitanju sanitarni cvoru

ljudi od 30+ ne pricaju o ju tjububerima i ne znaju da ih nabroje 50.i sta su radili i sta jebali.prosto

Not my cup of tea.
A šta se dešava, jel ovaj šta, jebao neku maloletnicu pa se hvalio javno i sad jbg posle jebanja nema kajanja

ne kapiram ja to,pa imam predrasude ili sta vec.ali, opet,nekako mi je tema malo...licno ne bih gubio vreme pricajuci o nekom klincu koji jebe neke druge klince.ne bi ni znao za lika da ga ovde ne pominjete.u svakom slucaju,gledajte sta hocete.znam da ovde suprotno misljenje tesko uvredi,ka mac po sred srca,al nemojte se vredjati.ako ima takvih.nije mi bila namera.
da se malo dopunim

Vidi ga ovaj.

Kapiraš da ljudi 30+ imaju decu koja gledaju ovog debila, i ako se pominje u kontekstu pedofilije po medijima, naravno da će biti glavna tema.

Onaj iz dnevnjaka Milakovic je postavio post na fb gde proziva sponzore od ovog klinca i tagovao ih a podelila je taj post i NFS stranica. Sada htedoh da vidim komentare ali izbrisali oboje. Da li je moguće da je neko reagovao pa izbrisali?

gledaju deca svasta,pa im se calci ne nalaze da o tome pricaju.jel tvoje dete gleda?ako se na veram,imas dete/decu.za stvari kao sto je pedofilija,treba reagovati ukoliko vidis.u ovom slucaju ti je samo razlog da mi kazes zasto moras da kenjas o tome.naces ti sada jos 30 opravdanja zasto moras da pricas o nekom debilu,ali to je tvoja stvar i treba da uzivas u temamo koje te zanimaju.kao sto ja mogu da serem na forumu da su meni te stvari malo infantilne.

e,krenula je prica u pogresnom smeru.trebalo je da bude naivno podjebavanje,a bice e moram da pricam o tome zbog posla i sl.
sve ok.

pa moraš da pričaš o debilu ako taj debil ima ogroman uticaj na društvo u tvom okruženju, sutra ako neki klinci budu bezobrazni prema tebi budi siguran da je to jer ih je vaspitao baka prase a ne roditelji... mada takvi roditelji ih ne bi ništa bolje vaspitali. kakav ti je to narativ čvore, ne možemo da kritikujemo nikog mlađeg od sebe? ovaj prase je svakako od mene stariji 4 godine, je l onda samo ja mogu da pričam o njemu na vukajliji? xd

бака прасе није клинац

ok,iskljucujem se.zaboravite da sam ista napisao.pogresio sam. :)
uzivajte u diskusiji

njegov pristup ovom problemu bas pokazuje nacin na koji razmislja veliki procenat naseg stanovnistva o maloletnicama nezrelim
seksizam je sveprisutan u srbiji, na oba pola on lose utice i od strane oba pola se ispoljava

у основи се слажем са тобом педофилија и непедофилија су већ превазиђене теме које треба оставити надлежним органима радије бих да овде видим који ступац о никсином продужавању ногу јер се у том грму крије много искривљеније и интересантније стање ума а не би ме чудило да је једна таква глава провела барем један дио свог живота на овом интернет сметлишту

куцао сам санитарном
него еру јеси гледао клип од албина синоћ што је поставио хахах

e zaboravio sam pogledacu za oko 1h

не би ме чудило да је једна таква глава провела барем један дио свог живота на овом интернет сметлишту

Nije iskljuceno

Al pogubio se debil baka baš dosta, udarile ga pare u glavu, kad toliko prozivaš i navlačiš gnev ljudi, pitanje je kad će da ti se to obije o glavu.

Možda on nije loš lik, al kanda je prešao granicu normalnog ponašanja čak i za jutubere.

nije mu trebalo uopste da naziva devojcice kurvama to mu se nece zaboraviti