Prijava

Eeee, baš taj slučaj.

Reklo bi se da je zovete andjela vestica :D

nesto gledam, tako ti bircuzi i kafancuge, to moze da donosi veci profit od ovih fensi gluposti, koje troskove ima neko ko sredi top kafic, pa kirija pa ovo pa ono, pa sto sranja na meniju, a cene realno nisu sad preterano vece, ako je pivo u kafancugi 120, ovde je 140, 150...skoro isto, a kad saberes sve troskove...

Ne samo to, nego u kafancugu ce ti dolaziti redovni koji ce da stuku litar rakije ili gajbu piva za vece, nema Instagram govana koji ce da ti naruce espreso i kiśelu i onda da sjede 7 i po sati, slikaju se i muljaju onu socijalnu kasicicu po ustima

Zajebo sam se za 10din, 140 je ono što sam vam rekao. Al svejedno bagatela.

Doduše to sam jedino probao, ove pice i oatalo se nisam usudio.

https://www.facebook.com/831906260178026/posts/1711164692252174/

Tu vam je ceo cenovnik, pa uporedite sa cenama kod vas. Espresso 80din.

Al vidim da na pivu dere, verovatno je napravio neki balans sa cenama.

A i realno, osim jaja gde ne može da zajebe, na ostalu hranu se žali većina.

Aj što dere na pivu, nego što nema veliko. U taj lokal samo na kafu i doručak.

Daćete mi jednu prženiju i čašu šampanjca

meni jedan ordever i dve brokoli supice

mogu vam reci da je pice po kafanama kod u srbiji dosta skuplje nego u bosni.

proslog novmebra kad smo bili u BG i otisli u neku fensi kafanu, rob roj se zove, i naruci kolega sebi neko kraft pivo i plati 500 dinara. bas se sjebao haha

bio sam tamo jednom, jeste skupo za bg, mislim da racun bio dobro preko 10000 za nas 3-4. dosta smo pili doduse.

mnogo bucno mesto u picku materinu samo. sva u srbiji, bucna i zagusljiva u kurac. retko gde ima da gazda umeo ili uzeo nekog da mu odradi akustiku da se cuje muzika a opet da ti ne istera mozak iz lobanje.

pogotovu ovi sa zivim svirkama, goveda. rknu pojacalo na 11, da se ne cuje falsiranje od buke.

ustvari poserem se na klubove, jedan od glupljih nacina da se provede vece

znaci tako izadjem ponekad, uvek me izvedu u srbiji, ovde me boli kurac, i gledam tako mladjane i starije jadnike koji tu pokusavaju da se dohvate picke, a klub je ubedljivo najgore mesto na svetu za hvatanje picke, i onda to ne ide, dernjaju se u uvo, pokusavaju kao nesto da pipkaju seksi a izgledaju ko kreteni i naravno kurac.

bukvalno najgore mesto za nalazenje jebanja. ne znam kako je ispao koncenzus da je najbolje da juris picku uz 130dB

ili tako, klub, uvek neka zena kao ajmo ovamo, a tamo red a ona zapela idemo tamo, red dugacak a obicno je hladno, idi u picku materinu necu cekam pola sata na ladnom da mi plate.

ti klubovi, sto su veca govna prema musterijama to se vise loze da dolaze. zene prvo pa za njima jebi ga i mi pickopacenici

one ribe sto su smorene u klubu najvise hoce da se jebu

te u klubu koje se oce jebu i tu su zbog toga, e te se nece jebu sa tobom.

to ono, jebi me ako oces, samo da se maknem odavde.
kapiram ih.

one sto se "ludo provode" su tu da se slikaju.

kad mi kaze da samo vodu pije...