Prijava

Pa ono postoji problem očigledno, ali rešenja koja se često nude su u suštini idiotska:

emojte rađati djecu

Pa LOL jebote, da, vi belci ne rađajte decu, ali će zato ovi iz trećeg sveta da se kote.
Brao.
Msm OK u jednom trenutku treba da se zaustavi rast broja ljudi na planeti, ali to neće da se desi dok se kote u Bangladešu kao nezdravi.

smanjite obim ekonomije (degrowth movement)

Hahaha da, da još sirotinje, to je ono što nam treba. Inače nešto što redovno zagovaraju deca iz dobrostojećih porodica, koja nemaju pojma šta je sirotinja, ali baš vole da rade u njenom interesu.

ne jedite meso

Jer da bi se nakrmilo 7 milijardi uopšte ne treba imbecilna količina useva, što će reći i pesticida, mehanizacije, đubriva i vode da se to navodnjava.

nemojte leteti avionom

Nešto sa čime se donekle slažem, ne mora da se ide do trafike kolima, ali ne možeš ni da transportuješ robu na mazgama.

keva joj neka plava sisata matorka.

jel ima negde slika od keve?
al nije ona prva bila je pre koju godinu isto neka klinka nesto javno kao plakala

a i nije dobra glumica ni ova kad svi skontaju da je glumica, da je dobra glumica ne bi provalio da glumi :D

a jebi ga svi ti sto su na celu nekih pokreta su na neki nacin cudni - u principu niko normalan ne bi prihvatio da to radi, jer je posao bukvalno da zarad slave podmeces svoju guzicu za tudje interese. od hitlera do hilari do vucica. to sto svima izgleda kao neka moc i uticaj je ustvari samo dobro uvezbano balansiranje mocnih interesa. malo krenes po svome i cas te otresu.

i greta ce da dodje do toga, dolazi polagano

Marina abramovic i greta tuberg su moji novi idoli i posveticu im moju nadlakticu u crno beloj tehnici

Dugoročno ulaganje u neke obnovljive izvore energije, nove tehnologije, raciklaža, ne bacanje smeća kao degen, pošumljavanje to je OK.

a ovo za ugljen dioksid recimo najbolje opisuje ovako nesto:
https://climate.nasa.gov/system/resources/detail_files/24_co2-graph-061219-768px.jpg

ne treba da budes nesto mnogo ucen da vidis da ovde nesto nije u redu, i da moze da se najebe na ovaj ili onaj nacin.

celte poludeo si u toj svajcarskoj sve mi je privlacnije da ostanem u srbiji kad vidim koliko vas unisti inostranstvo

Celt budala poziva se na nasu ja nisam ni otvaro sta da otvaram amere

celte poludeo si u toj svajcarskoj sve mi je privlacnije da ostanem u srbiji kad vidim koliko vas unisti inostranstvo

sto bre, sta pricam sto te na bilo koji nacin nervira? sta te tacno trigeruje?

https://www.facebook.com/pavesistefano/photos/a.878635082263624/2307470032713448/?type=3

tl;dr čovek je valjda pisao ovoj kao kako blago njoj što se zalaže za to što se zalaže, ali da su njene priče prazne priče, jer na primer deca sa Kosova (slika) su deca kojima je "oduzeto detinjstvo"(pa je navodio neke razloge zbog čega), a ne njoj.

Keva joj je operska pevačica koja je - pazi sad - bila švedska predstavnica na evroviziji.
E ako to nije atenšn hor, evo ne znam boga mi.
I Greta što se upinje da objasni kako je to sve njena inicijativa, ništa roditelji, čak su bili protiv njenih solo protesta u školi na početku cele farse.
A najveća fora je ona jedrilica na kojoj je prešla Antlantik, znači posada za to putovanje je doletela iz 10 različitih država, poganim avionima što lete na kemtrejls gorivo i zaprašuju nas insekticidima koji izazivaju autizam i pretvaraju nas u zombije koji poriču ljudski uzrokovane klimatske promene.
Mukica.

Neodoljivo situacija podseća na onu scenu iz brejking beda, kada se onaj blago sputan u razvoju Volterov sin hvali kako ona stranica za donacije koju je Sol napravio za pranje para primila i kako on cveta jer ne može da veruje koliko je donacija stiglo.

Šveđane sam prestao da shvatam ozbiljno od kad je SAAB bankrotirao.

nije saab bakrotirao pravi u najvece vojne avione, brodove i sta vec ne. mnogo profitabilniji poso nego sto su imali od automobila koje niko nije ni vozio

od kad su prestali da se jebu sa automobilima (2012) vrednost firme skocila 3-4X. sve su samo ne bankrotirali. obrnuto od toga