Prijava

Hahahah nije ovde su ljudi sa foxa kao bili u fazonu tom liku "KAKO TE NIJE SRAMOTA, AJDE SRAMI SE, PROZIVAŠ DETE A ODRASTAO SI ČOVEK, SRAM DA TE BUDE!..."

Teme o jebanju i slikama kurčeva

Jovičić: i sleep

Prežvakane teme o global vormingu i superinteligentnom AI dostojne jedne 2010

Jovičić: REAL SHIT

Inače sjebaće nas loše programirani samoreplikujući nanoroboti, nemojte posle da kažete da vam nisam rekao

zapata, dok mu se noga raspada u kasu dok je jedu nanoboti:
JESAM VAM REKOOOOO!

nisu brt prezvakane teme, mora se ponavljaju da se zapamte :)

Tywin, jebanje je interesantno uživo, jebeš forum... Daj ti meni na forumu nešto za mentalnu masturbaciju ;)

btw, mene u ovoj temi najviše zanima konkretno kako pomiriti ekonomske i ekološke interese, naročito u vukojebinama poput naše

malo se greta izdobijala kao da ce propast sveta ovim tempom biti za 5 godina a ne za 100

meni je fascinantno sto nasi(verovatno i gomila drugih) sisaju kurac samo da se slikaju ispred bele kuce,a dodje neka klinka i dere se na trampa i drugare. nesto pise i da je soros finansira.odlicna kombinacija.volim sve te munje koje radi soros.a i da svi pocrkamo od nekog sranja i nije neka steta.

btw, mene u ovoj temi najviše zanima konkretno kako pomiriti ekonomske i ekološke interese, naročito u vukojebinama poput naše

nikako, mora napravis ekologiju jeftinom. fora je sto se cini da je dohvatljivo to danas, ali da se drzi u mestu zbog inertnosti drustva da poremeti ravnotezu a ne zato sto kao ne moze.

malo se greta izdobijala kao da ce propast sveta ovim tempom biti za 5 godina a ne za 100

pa dobro majku mu, nije sve ni do tebe, treba imati valjda i neke vrednosti koje su vezane za to kako da ucinis i da drugima bude dobro. pa cak i ne da od toga imas koristi nego i posle nego sto umres

Greta je transfer blama lvl 800. Pa jebote, kad ti je toliko stalo - idi u Kinu i Indiju pa viči na njih, oni najviše zagadjuju. A da, u Indiji bi bila silovana a u Kini bi te pojeo mrak. Bolje vileni po "nazadnom" zapadu, to je zicer za bele ljude da se prime, niko drugi te ne jebe 2%.
A da ne pričam o stavu " ja sam u pravu, vi ste u krivu, nema rasprave, deca moje dece vam neće oprostiti" i slična patetika.

Jebi ga, kad je i Berni Sanders sam sebi upao u usta - jedini lek protiv globalnog zagrevanja je da se radja manje braon dece.
Sed bat čru.

Ti braon ljudi baaaaš ničemu ne služe, osim pravljenju problema.

Crnci barem imaju rep i košarku.

Crnci napravili zicu,gde ces vise

nisam mogao da slusam klinku, sto se tolko krevelji sa 16 godina o tome dal se sunce topi ili ne, zar ne bi trebalo da brine o svojoj periodnici sada

nego gledo sam neku emisiju, neka podmornica americka dal valjda iz drugog sv rata ili kasnije 50-60 godine nebitno, pokrece se na nuklearnu neku malu cesticu velicine pesnice, ne trosi gorivo i mocice da se krece tako jos stotinu godina, a kad pretvoris to u gorivo potrosila bi do sad vec 500 0000 0000 00 milijardi dolara

hahah zamisli na pumpi sipas kao dajte mi kliker cesticu jednu i vozis auto dok se ne raspadne 30 godina na to

sve nesto kapiram da ima gomila altenativnih goriva za koje i ne znamo jer bi se izgubilo gomila kinte.bila neka spika od pre nekoliko decenija.lik napravio auto na vodu i nestao.mozda je i urbana legenda,ali mi je i logicno.propadaju mnogi ako se nadje nesto za dz,a da je dobro.
mislim da je greta pionir medju ovim klincima koji kenjaju svetskim liderima.sledeci je neki mali kinez,pa neko crnce, pa na kraju ce ici neko dete koje za sebe ne kaze niti da je bata niti da je seka nego je nesto.bice interesantno u kom smeru ce sve to da se odvija.

To nije urbana legenda to je epizoda dosije x