Prijava

https://www.kurir.rs/stars/3362941/cecin-kraljevski-meni-od-75-evra-po-osobi-patka-sa-sosom-od-borovnice-samo-je-deo-jelovnika-ugodjaj-na-nivou

deli nas jos jedan dan od dogadjaja decenije.
Ovde kacite sve u vezi svadbe najmladjeg srpskog vojvode, koji ce krajem godine kao ozenjen covek po osmi put zakoraciti u ring i to ni manje ni vise nego na spektaklu u banja luci

sta mislite o meniju koji je ceca izabrala?
da li ce se roditelji od mlade uklopiti u ovo gala veselje?

koliki je veljko edipovac na skali od 1 do 10?

koliki je veljko edipovac na skali od 1 do 10?

110

Da je živ, dal bi Arkan isprobao mladu prve bračne noći? Po starom običaju.

Ko kaže da arkan nije živ

Msm mim "arkan je živ" na stranu, ali zaista mislim da je roknut jbg. 2000-te su svi i dalje bili u fazonu ma može taj hag da nam duva hahah ko će MENE da isporuči lol, ne verujem da je baš toliko bio dalekovid Arkan, iako su vetrovi promene (scorpions) uveliko duvali

zna li neko pricu koja govori o tome je li na ratistu ikakve vojne koristi bilo od arkana i njegove cete?

Mlada i mladoženja, kao i zaova Anastasija i svekrva Ceca promeniće toaleta u nedelju, a sve to malo pravi pritisak u glavama Bogdaninih roditelja, koji se trude da u svemu isprate Ražnatoviće. Najteže je, kako saznajemo, Bogdaninoj mami Danijeli koja nekoliko dana od brige ništa ne jede i sekira se da ne obruka folk zvezdu. Prija je, kako nam otkriva izvor, nebrojeno puta zvala Cecu i sa njom se konsultovala oko svega, a pevačica je na sve načine pokušala da joj olakša ove svadbene muke.

Kakav pasus krv ti jebem

hahah pa izgladnjuje se da bi na svadbi pojela vise nego sto je teska

a koje ta mlada njegova uopste? zar nije bio sa cerkom onog terzica?

eeej morala da se udaje u vencanici njegove majke...jel shvata iko kolko je ovaj lik morbidan

је л пуца из оног срања обучен у ношњу као аркан

https://www.kurir.rs/stars/3363515/prva-fotka-trudne-bogdane-u-cecinoj-vencanici-blista-u-haljini-staroj-24-godine-andjeo-foto

na 1:15 u trenutku kad ugleda ljubav svog zivota kako svima pokazuje rukicama da se razmaknu da je slucajno neko ne dodirne jer je svetica...lik masta o seksu sa kevom kad vam kazem

a posle i ceca mase rukicama ljudima da se razmaknu da prodje anastasija hahah kolko su bahati kao ajde bezite levo desno prolaze sveti potomci srpske loze

ovakvo bahacenje mozes samo od cigansture iz zitoradje da vidis

leci se sad sam vec ozbiljan