Prijava

"Jake Angeli, shamanic practitioner, leads the crowd in a yell before the march in solidarity with climate activism groups across the country to the Arizona State Capitol Building Friday, September 20, 2019."

Druga stvar, direktno ga je DOJ poslao u tvorzu sve po kratkom postupku, a sudeći po onome što znamo o DOJ - u tj da su te glave teško kompromitovane (glavni sudija Roberts ima usvojenu decu čije usvajanje je sumnjive pozadine i povezan je sa Epstinom) onda se može zaključiti svašta

Smešno je to, skoro za nepoverovati koliko se tih protesta namešta da bi se kreiralo mišljenje javnosti.

Prepoznaje se po tome što se ne zabranjuju takvi skupovi a mediji ih izveštavaju i forsiraju.

Kao za ovu malu kujicu Gretu.
Skoro su izveštavali za Australiju da je bio zeleni protest, mediji su javili da je to prvi legalan protest od početka pandemije.
A reklama na rts protiv rio tinto ne može.

https://www.fbi.gov/wanted/capitol-violence
Za svaki dobar psyop ti treba dugo godina planiranja i svi državni organi moraju da rade u tandemu, samo pogledaj snimke što su okačili tu i biće ti jasno kako se subvertuje narativ. E sad Q Šaman je kao dugogodišnji antifaš odradio deo posla za njih - pojavio se pred kamerama i odglumio ludilo, a u međuvremenu rasporedio svoju ekipicu da snima kako murija zove prvu liniju i maše im rukom da otvore kapiju i puštaju prolaz, pa ima onih snimaka gde im dele propusnice ili neke identifikacione papiriće nešto haha koja pobeda, znači ako je od celokupne mase ljudi što su bili nekih 20-30% bila antifa, a ako su svi oni upali u Kapitol dok je pošten narod ostao ispred i mahao svojim zastavama nesvestan da im je kolač spremljen i nisu ni mogli bog zna šta da snime kad nisu ni bili unutra, odakle nam onda svi ti RAW snimci? Čuo sam negde priču i da je Q Šaman metno kamere u rogove al to je rekla kazala, poenta je da im je koliko toliko upropastio nastup. Da ne pominjem one snimke gde se jasno vidi i čuje gde se dere onim brđanskim gromkim glasom: "We have the right to peacefully assemble, BE PEACEFUL" i to pored pandura lol

Užas, nisam ispratio do te mere.
Kapitol = Bela kuća, sve jasno lolo

Sve u svemu hteo da im piša u facu zato i očo u ćorku.

Trifors napokon okačio klip koji nije bitchute nego jewtube :,-) suze krijem same teku

molim vas nemojte da pisete protiv rio tinta na ovoj temi, ja podrzavam rio tinto

Konte mario marko del tinto rio

https://www.bitchute.com/video/6f1hjQNv2PMY/

Fellow white people kompilacija. U suštini to su Jevreji koji se po društvenim mrežama predstavljaju kao belci i pljuju "svoju" belu rasu, promovišu trans i rodnu ravnopravnost i sve ostale degeneracije koje Jevereji inače pokreću. Ovaj tip je to lepo sakupio i objavio zajedno sa onim jednim tweetom gde im izleti da su ipak Jevreji ili jevrejskog porekla.

Sad umesto PODAVIS MI KURCE EJDE istraziti nesto na tu temi sig ima materijala za takve stavove umesto DZBUNJARAS MI TESTISE EJDE