Prijava

terminirali su pozornika

nisu romi nego cigani

ovo radi policija u americi, a unistice svaku zemlju koja im se prohte pod izgovorom zastite ljudskih prava, govna licemerna

ma somalija je bezbednija od amerike jebene

3 istine:

1)
2) dug mi je ali tanak
3)

E odgledo sam onaj dokumentarac "Europe: The Last Battle" i od tog momenta mi je porasto rispekt za Stratimira bar jedno 40% mislim da smo na istoj strani što se tiče Nacional Socijalizma nije nikakav trol, ranije sam ga zbog takvih stvari konkretno gledo ko najveće smeće al jebiga nisam znao i ovim putem se izvinjavam

rispekt za Stratimira bar jedno 40%

Imam neki filing da je trifors ranije rispektovao stratu 0%.

O pokojniku 40% najbolje.

moraš krepat da dobiješ rispekt

Fucker Carlson, o Kajlovom napadaču Rozenbaumu, inače pedofilu: “He died as he lived - trying to touch an unwilling minor”

Danas smo odneli bitku ali ne i rat, Qanon Vikinga zatvoriše smećari na 41 mesec to je čovek koji je odneo laptopove Nensi Pelosi i ekipe

Taj bizon lik je ispao tragikomičan.
Koliko su satanisti isekli narandžastog skroz je objektivno da je lik podmednut, na sličan način kao što se i sve podmeće.

Da ostatak populacije provali da je to neka retardirana masa koja je za trampa a ova druga nije, kao i za antivaxere sto rade.

Ma dobro Caro to sam i ja mislio na početku još dok je bilo to sve ludilo sveže međutim kad sam malo istražio gde se pre toga kretao Qanon Šaman i šta mu je specijalizacija skapirao sam da je zapravo dupli da ne kažem trodupli agent, menjao imena ko čarape kretao se po Antifa i BLM skupovima ima neke snimke s onim Austinom Steinbartom što je samoproklamovani Q gde se kao sreću i slikaju se zajedno ludilo, a u međuvremenu ovaj i njega skenirao malo je reći da mu je infiltracija struka

Ovo je najbitnije u svemu da je sa svojom jedinicom pokupio te lapsitopsije, a ko zna kakve to veze ima sa dokazima o izbornoj prevari i ostalim Sajber Nindža sranjima

Ali jbt taj upad u belu kuću je izgledao jako fake.
U brutalnoj policijskoj državi kao trampovci šamanizovani upadaju i preuzimaju vlast a tramp u fazonu to su neke budale.