Prijava

Dražen Petrović najprecenjenija stvar ikada. Ne kosarkaš, ENTITET bilo kakav ikada najprecenjeniji. Od sečenog leba na kriške precenjeniji

+100000000000000000000000000

Šteta što je umro iz vise razloga: prvi i osnovni, niko mlad ne treba da strada, čak ni ustaša i konvertit, nismo zveri.

Drugo: jer bi pasao muda 95' od strane jebaca saleta i divca i tako raspršio mitomaniju hrvata kako bi bili velesila

Treće: u nba bi bio Brajan Skalabrini

Jebeno mrzim odvratnog Drazena

+100000000000000000000000000

Dobar igrac bio ali ni blizu bio ubedljiv kao sto je Doncic, Jokic, Stojakovic, i tako ti bolji iz Evrope. Kao sto se misli da jeste. Nije uopste toliko los koliko ga Hrvati dizu u nebesa pa zato izgleda malo bljutavo.
Rang do kog bi doso recimo: Malo losiji Parker recimo, ali u losijem klubu.

Parker lol.

Bio bi bojan bogdanovic glavom i bradom. Ništa više od toga.

To je sindrom Ipčeta i Tome Zdravković

Al kolko je usamljen ovaj celt kad svuda pokušava da počne konverzaciju.

Ej, ne može da bude kao Stojaković al može Parker. Hahah pa Parker je institucija za Stojakovića, ali ok je, pokrenuli smo neku priču da se ne osetiš usamljenim u tuđini..

koji je tvoj konkretno problem?

Razmena mišljenja druže, zašto se trigeruješ.

nije postena razmena kad je sa tobom, na gubitku sam, jebi ga

E jbg al udaraš nisko..

Mogao bih ja da ispričam kad ti je Peđa slinča u fliperani rekao da mu poližeš palac, kažiprst i srednji prst ako veruješ u sprstvo, pa se posle svi smejali jer je rekao da je malopre držao kitu sa ta tri prsta dok je pišao.

Onda nisi odlazio dalje od tvoje zgrade, ona u nizu od ćele kule škole, gde si se sa srđanom igrao dok ste nosili biciklističke pantalonice.

mislim da me pomesao sa nekim iz nisa :)

da se razumemo bio sam nrd jebi ga, al ove konkretno price i osobe ne znam

Mogao bih ja da ispričam kad ti je Peđa slinča u fliperani rekao da mu poližeš palac, kažiprst i srednji prst ako veruješ u sprstvo, pa se posle svi smejali jer je rekao da je malopre držao kitu sa ta tri prsta dok je pišao.

Onda nisi odlazio dalje od tvoje zgrade, ona u nizu od ćele kule škole, gde si se sa srđanom igrao dok ste nosili biciklističke pantalonice.

Ovaj post bude još tužniji kad se setiš da ga piše lik od preko četres godina.

Imam ja još godina do četrdeset, a jeste tužno, to je bio njegov život na bulevaru lenjina.

rekoh ti, daleko od toga da sam bio neki mangup kao sto si ti, ali si me pomesao sa nekim.

Nosio si biciklističke, zgrade u nizu od škole, ti si taj.

ti bre brate nisi bas najnormalniji covek, ozbiljno. eto neka bude, nosio sam biciklisticke i igrao sam se sa srdjanom.
obavezno me pozdravi kad me vidis, vazi?

e al sad ozbiljno, posto si se raspitivao. ko je srdjan, koje je godiste? cisto da vidim na koga mislis ako mislis.

i da, kripi mi je ovo ustvari jbt, kao da pricam sa nekim stokerom nolajferom sa interneta koji sklapa neke kockice i ceka da dodjem u nis da me ubije ili statiznam. a kao si ozenjen, imas decu ili stavec...

pa bile su moderne biciklističke tad, keva mi kupila jednom one standardne sa drečavo zelenom trakom