Prijava

Šta su biciklističke jebeno?

Zamišljam brata kako u drečavim biciklističlim fura po Rakitovu i ide u diskoteku onu kad gostuje Lukas tako obučen

hahahaah pa celt je liberalnih svatanja dta je cudno tu

sto je najgore, nisam nosio biciklisticke, nisu hteli da mi kupe.

Može neko da objasni šta su biciklističke i kad je to bilo popularno? Mali sam pa ne pamtim.

90te, verovatno bila neka "moda" u svetu ili koj kurac da se nose tesne gace, i onda kad to dodje do komunisticke zemlje pod sankcijama, mos misliti kako izgleda.

Shahah ali PEDJA SLINČA izvesni trazi prsti da mu budi olizani

jos sam bio tad dovoljno mali da me odjebu roditelji sa modnim zahtevima, verovatno pomesao tilmo generaciju ili nekog ko ustvari bio kulji od mene i takav jadan.

al, naselje i to jeste, i cini mi se da cu da odjebem od vukajlije malo, ono bukvalno nemam pojma kakva je budala tilmo, ne izgleda cisto.

Bezopasan je Tilmać opusti se Celte, nije nasilan i agresivan šta vam je polako

Au šta ste vi tad nosili jbt... Tuga.
Inače do skoro sam mislio da je mrtva trka između Ćilma i Maestra za najvećeg jadnika na ovom sajtu ali je ovaj opasno poveo. Dobro, tu je i Bombaš ali je on kategorija za sebe i tu je bez konkurencije.

Shahah ali PEDJA SLINČA izvesni trazi prsti da mu budi olizani

Ovo... Jedan od opasnijih wtf momenata na Vukajliji.

http://lapongo.com/razno/29881-5ae5ddf81b7ea.jpg

pa da, možda baš i ovakav print bio ne sećam se

e Boh, na dočeku u Rakitovu bio Jašar, al nisam išao jer već unapred planirali staru planinu

Znam, reče mi rodbina ova

Ma ne stavljaj nikoga u tu konkurenciju džonimire

Mogao je Maestro da okači još 50 slika svog kurca sa feredžom, i dalje bi u nekom vrednosnom smislu ostavljao Tilma na otiraču pred kućnim pragom

Mogao je Maestro da okači još 50 slika svog kurca sa feredžom

Lolić

Dobro pričaš srpski Džonimire, pozdravljam.

пеђа слинча ахаха капирам да је тилмаћ данима а можда чак и годинама чекао да га целт за нешто испрозива па да искористи ово као аргумент

tilmo sto te jebu