Prijava

Razlozi za:

- Nisu bili na vlasti.
- Boško mi se čini kao dobronameran čovek.
- Imaju definisan program.
- Nacionalno su orjentisani.
- Prava su opozicija.

Razlozi protiv:

- Boškovi nastupi nisu baš najbolji. Zna da bude napadan a to kod običnog birača nije dobro.

Bukvalno jedini covek iz politike za kojeg kurac secem da bi bio veci tiranin od vucica je obradović. I ona jelena anasionovic al ona tehnicki nije u politici.

Pametno zboris.

Na konto tvojih razloga protiv ==> to je zato sto je glup ko kurac

Nadam se da dobijaš neke pare za ovo. U suprotnom ovo je baš tužno.

To sve govorite zbog njegovog nastupa. Ako predjete preko toga, shvatićete da čovek govori ispravno.

Tj. da priča tonalitetom Lompara ili da ne forsira toliko to "nemojte da me prekidate". Generalno da je manje agresivniji. Po vašim postovima to loše deluje na baš Vas, obične birače.

Zato kažem, poradi na nastupu i to je to.

ne mogu da dam glas nekom ko se zove boško makar bio mesija lično

Sta imas protiv Mesija brt, lik ima 50 kila mogao bi svako da ga bije

ma gde gori od vucica sta pricas
veci bolesnik od vucica mozda jos nije ni rodjen ahhaha

Bukvalno jedini covek iz politike za kojeg kurac secem da bi bio veci tiranin od vucica je obradović.

Управо ово.
Бошко 2019. = Вучић 2003.

- Nisu bili na vlasti.

Све то не важи зато што Бошко трчкара од коалиције до коалиције са људима који су већ били на власти. Кад Двери изађу самостално на изборе и уђу у Скупштину, онда ћу их сматрати озбиљном странком и правом опозицијом. Овако, као Ђиласов потрчко Бошко се не разликује од ових Вучићевих опозиционара.

Na žalost, situacija je takva da nije moguće solo se suprotstaviti Vučiću. Zbog toga je ušao u taj savez.

Slažem se sa Eruom. Od Vučić pacijent br.1

Koj kurac je bitno ko je kakav od ovih lidera jebo vas ogovaracki mentalitet.
Dveri su govna zato sto se oko njih okupljaju govna, i obradovic ili ko god da je tu zlato bozije ne moze protiv toga.
Gledajte stranke koje podrzavaju ljudi koji vam izgledaju normalno, ko jebe predsednika stranke, sci su oni sociopate

tisina ti iz svajcarske ces da pricas o politici u srbiji zbog takvih kao ti smo tu gde jesmo omladina odlazi!!!11

Ja ne znam je l ste vi svesni da mi nemamo za koga da glasamo na izborima

Treba da slušate nas iz dijaspore, mi smo pametniji. Vidite da pojma nemate, pazi na šta vam liči zemlja, lolčina jebena.

Otprilike ovo što Celt kaže.

Boško je inače skroz normalan i kulturiška čovek 1 na 1, pa kontam da je njegov takav nastup i forsiranje te nacionalno/tradicionalno/desničarske retorike zapravo nametnuta stvar jer su sve druge političke opcije već zauzete drugim jakim glavama i sad često mora da govori i ono što ne misli. On je okružen ljudima koji nisu nimalo slični njemu, a to nije dobra stvar. Ne kažem da čovek nije tradicionalista, ali sam siguran da često zagovara samo ono što će se dopasti ciljnog grupi.

A ta ciljna grupa ne znam tačno koji su trenutno. Zapravo je ostala poprilična politička praznina otkako je Šešelj zvanično propao i postao omiljena Vučićeva opozicija. Na te iskrene Radikale koji su se nadali da će Šešelj po povratku iz Haga da se najebe majke Vučiću je i ostala najveća porcija iskreno desno orijentisanog glasačkog tela. Ta nekadašnja SRS ekipa (iz Zemuna sam, jbg, imam ih mnogo oko sebe), ako nije iz koristi otišla u SNS, trenutno samo jebe majke svima i niko im nije dobar, ali vidim da im sve češće baš Obradović biva simpatičan.

Jbg, ipak je Boško veći kapacitet nego Piša Vacić - samo privremeni projekat koji bi baš tu ciljnu grupu naterao da poveća izlaznost na sledećim izborima koji će biti debelo bojkotovani.

po nekim objasnjenjima ovde,vidim da su neki i u vucicevoj stranci.zaduzeni da pisu one varijante nije da glasam za vucica,ali mu je ona nova reforma bas super.
inace,99 posto srbendi tradicionalista su govna.najlakse se na tom proseravanju uzima kinta.

Ja nikad vise u zivotu svom glasati necu

Glasacu za onu majmuncinu belog eto