Prijava

Moje ime je Mihailo, ja navijam za partizan od danas i mislim da su zvezdini navijaci musavci, glasam iskljucivo za DS dok se ne pojavi neko s boljim planom za srbiju i mislim da ono sto svetlana raznatovic arkan radi je degutantno
a sta ste vi uradili za srbiju?

bitno je takodje slusati pravu muziku, stari dobri rokendrol. jedino tako mozete se izboriti sa musavim sundom, acom lukasima i grandom. pustite sa vremena na vreme azru i, i te bendove, za akusticno ciscenje organizma od crveno bele posasti

ja sam svestan da ce biti potrebno neko vreme da se naviknem na pravi zivot, verujem da ce biti tesko i da odolim posasti koja se zove crvena zvezda i turbo folku

I ja od sad navijam za partizan, ali ne menjam politicki pravac....ziveo gospodin vucic

To su te vrednosti

lord20

еј бре малиша па речено ти је да нестанеш са мог сајта, зашто идаље смрдиш овде? па сад ћу да ти ставим курац у уста и исцедим све из себе, паразиту један приглупи

pre 4 meseca

lord20

сад ћу опет да ти га утурим у уста и експлодирам, глупердо. Ајде реци ААА као прошли пут

Никако бре да научиш како се разговара са старом гардом, трпаће те чика Буља сваки дан у 17.10 и 18.10 док те не васпита

pre 4 meseca

A poruka naslovljena tačkom

lord20

Дуго је прошло откад сам ти напунио уста спермом полупанчићу србофобни, поздрав. Клони се тих 50 иначе ћу да ти вратим ПТСД лујмовањем