Prijava

jel on to i kik bokser ili alo voli malo da doda.
priznaj tilmo da kupujes srpski telegraf,a ako nema onda informer

mcgregor oborio veljin rekord, 47 sekundi

kupiće mama mekgregora sinu opušteno

Previše je to i za mamin budžet, a realno nemoguće je namestiti meč gde protivnici previše odskaču po kvalitetu, to bi bilo ranga da Breša odvali Juventus 5-0

Ali tebra, loženje na pesničenje u 2020-toj... Gledam ih onako u klinču, biju se nešto kao, lome jedni drugima koske, sve onako u znoju... Gej mi je to mnogo

To su teški kompleksaši... Verovatno ne mogu drugačije da pridobiju pažnju žena, pa im se dokazuju tako što će da se polome u ringu... One naravno jedva čekaju takve, da manipulišu njima kao kućnim ljubimcima

aj sto nas niko ne voli,sto smo glupi ko kurac,ali ovo...sve otislo u kurac.

Zapitajte se da li stvari tumačite kroz vaše podsvesne želje pokušavajući da ismevate jednog sjajnog momka kakav je Veljko

Zar nije arkan bio lav kakav sad orao kojupilkumaterinu

nisam nesto pratio Veljkovu karijeru, znam da ima sve pobede, ali posto nisam pratio bas ajde da pitam da li je bila neka tvrda borba, ili da uprostim, da li ga je neko nekad udario rukom u telo ili glavu tokom neke borbe?

A što da ne ugađa sebi ako može. Zašto da ne? Show, spektakl, to se traži, to volimo. Uostalom, ako ćemo baš sirovu istinu, jači je od mase likova i za svoje godine je više nego dobar, rendom bombaša bi spakovao u kofer za 3 sekunde

bezi bre budalo, ko tebe sta pita

Ti si najveći protivnik života i njegove lepote i raznovrsnosti, neverovatno govnjikav lik

ako neko za 10 godina ima 2.000 bodova, nemam ja sta da pricam sa takvim anonimusima.. bukvalno jedna moja definicija ima vise glasova nego sto izaseres za 10 godina, bezi bre anonimuse

Što se trpaš bez poziva, hoćeš opet da te glaziramo spermom

koji to vi, imas jos anonimusa?

a jbt sta je ovo danas, izronila masa nekih nebitnih likova i odma na najveceg