Prijava

Ma da bombaš znamo da si ti najveći, najviši, jebeš supermodele svaku noć i erekcija ti nikad ne opada LOL

I opet oko bodova. To ti je kompenzacija za onaj nedostatak u gaćama garant

veljkova mama moze da spava samo sa orlovima

a on ce se postarati za to

Da li je moguće da postoji sorta ljudi koja je prijavljivala slike sa krštenja Veljkovog sina i kako bi se mogla nazvati ta kategorija, postoji li dovoljno gnusna reč a da nije "Tilmo" ili "bombaš"
https://www.alo.rs/vip/estrada/raznatovic-izgoreo-od-besa-pa-zapusio-usta-svima/326459/vest

Erisha, još jedan ovakav post i bićeš isključen iz ekipe

A Majkl Džekson, čovek koji je voleo dečake? Tebi treba nacrtati na maski ono pseće govno onako, jer em samo sereš govna, em voliš da ljubiš govna, odvratna nebitna halfrovasta pojavice

srbijo pakuj govna... najveca gluperda vukajlije koristi svoje intelektualne sposobnosti blavora da bi rasclanjivala govna na srana i ljubljena, oh mon dieu

bas jako smarate obojica

Cuo sam da se momak ozenio i vec dobio sina. Bogami svaka cast. Pravi je delija.

Nije, zajebala ga pudla

Can't hear ya.
youtube.com/watch?v=40a5UNO5T44

Ovaj rus ima više pobeda neko mali arkan mečeva

Veljko sutra u 21h boksuje.

Najjace mi na happyju stoji naslov 40 boksera odbilo da udje u ring sa veljkom, samo rus prista...i voditeljla onako uspaljena prica veljko jel istina da oni svi kad su videli snimke tvojih borbi su se toliko uplasili da su svi odbili borbu
: pa jeste..tako je...

I onda naravno prica kako je ovo tvrd iskusan protivnik, mi koji ne pratimo nismo culi za njega al svi u svetu sporta dobro znaju ko je iskusni Potamanenko...sjajan borac borio se i sa cuvenim Lazukinom i Katamninskim...i tako neke baljezgarije prica, on jebeno zivi u nekom svom filmu

ko je ono bese pricao kako su veljka tukli hrvati nesto ga maltetirali haha

Udji u pentagon sa njim pa ga pitaj ponovo gambu

jel ima negde prenos naseg viteza?