Prijava

U 2020. godinu ulazimo tragajuci za yeahdnom deVOjchicom. E, sad, niyeah sigurno lepo to shto se dogadja, ja se nadam da yeah sve OK, ali da li yeah moguce da danas ni yeahdna vest nema iz Crne Gore gde su nemiri, gde su pohapsheni silni ljudi, a o ovome po dve tri naslovne vesti na svakom portalu.

Ja lichno mislim da nashe vlasti pokushavaju da nam zamazhu ochi ovom vescu, dok napolju poskupljuju sve zhiVOtne potrepshtine. A vi?

Vo iz kupusa i glagol misliti idu baš kao vo i kupus

Idi na onu opciju gore desno, pishe odjava, i nemoj da se vracash, osim u sVOjstvu posmatracha!

ispadne da se neki ogavni pedofil krije u sumi kao benisio del tor u onom filmu gde ga vija tomi li dzons.ne moze hiljadu ljudi da ga nadje pomocu dronova,helikoptera i nekih termo kuraca za pretragu terena.

Pitam se na trenutke kako moze covek mentalan da se krije od cele srbije i pritom da za sobom vuce devojcicu koja (pretpostavimo) pokusava da pobegne od njega. Zimsko je doba. Namecu se pitanja:

Sta jede, sta pije, scim se grije, dje spava dje kupi hleba ujutru sa sve malom?

Citao sam negde bukvalno se radi o osobi sa posebnim potrebama. Prica je klasicna,zlostavljan od ranog detinjstva,socijala,vecito tucen kao dete.
Israstao u sta je izrastao,ali je bezopasan,znaci pisao je lik kako idu klinci od 15 godina i tuku ga po ulici u selu,on covek od 30+ fazon u tom trenutku.
Sad se postavlja pitanje kako jedan totalni bednik koji je pretnja samo za devojcice i malu decu uspeva da se krije po brdima dok ga juri 600 pripadnika policije,zandarmerije,bia,vojska,kamioni,avioni,helkopteri. Ok jedan,dva dana da ne mozes da ga lociras ali druze 10 dana proslo vec. Jos kao nalaze tragove za njim,gde je bio,spavao,sta kao lik koji je poremecen i ima iq 72 je jedan korak ispred drzave?

nasli su devojciccu,a on je pobegao.
ono sto sam citao je da su vestaci rekli da bas i nije debil,nego natprosecno inteligentan.to je i nebitno.nije bas da je normalno da neko na onoliko malom prostoru bezi 10 dana +. ili su mozda ovi nas veci retardi nego sto smo mogli i da zamislimo.a posto smo govnari i volimo senzacije,postoji mogucnost da je i neka muljaza.u oba slucaja smo u teskom kurcu.

Napustena sela, nema ljudi da ga prijave.

Ono sto mi nije jasno, cemu sluze toliki vestaci psiholozi kurci palci koji ne umeju da prepoznaju bukvalno ocigledni slucaj nekog ko nije psiholoski izlecen a pusten da se seta.
Sad kao sudija kurac palac - nije njihov posao da utvrdjuju da li je neko lud. Ne umeju.

Sta je tesko da postoji 2-3 psihologa u srbiji koji su specijalizovani da prepoznaju ove pedofile i da svaki slucaj pregledaju. Ako treba vise, vise, placamo svakakve budale po javnom sluzbama moze i neko ko je koristan.

Najezim se kad cujem rec vestak.

nemaju mesta ni resursa za lecenje, onaj kefo zote lik sto je na lajvu preklao psa pre godinu dana je isto pusten s lecenja iako je bio nestabilan

Cuvena srpska boljka, gde cemo to sad konkretno kad ono drugo apstraktno mnogo bitnije :)

hah, molim vas nastavite da tražite logiku u naprednoj Srbiji

Dobar primer za ovo sto rekoh, bombas: gde cemo sad da razmisljamo o logicnom resenju kad su na vlasti musavci i zvezda.

bombas je prvi za lecenje u tim ustanovama, da li ti je sad jasno koliko nemaju mesta kad je on na slobodi

Montirana priča, čisti primjer agenda setting-a.

Protesti po Srbiji - malo tragamo za djevojčicom.
Beograd gori od protesta - djevojčica nađena.

Žao mi je samo porodice što trpi to.

policija dok ih nadje ovaj ce da joj napravi dvoje dece.nista dok se vucic ne ukljuci u potragu

kurac beograd gori od protesta, bilo ukupno na onom daun skupu od 5 miliona mozda 3000 ljudi koji su vec 50 nedelja bili pre ovoga i ono za crnu goru mozda jos toliko

Od teorija zavere oko ovoga jedino je malo verovatno da ovoga namerno popustili sad kad nasli devojcicu dok ne dodje vulin ili tako neko govno da se slika.

Ovo ostalo je klasicno novinarsko lesinarenje, nema nista dublje. Ljudi su ipak ljudi jebi ga. Osim novinara.

Ljudi su ipak ljudi jebi ga. Osim novinara.

Marš.

Zasto se ti protestanti zovu uopste 1 od 5 miliona? Nema ih ni 5000