Prijava

Ejd je jedini čovek na ovom čudnom mestu koji ne psuje, ne mrači, ne izbacuje bilo kakve lascivnosti, ne svadja se, ne vredja, i služi se gramatikom sasvim korektno. Nikoga ne ponižava niti naziva pogrdnim imenima, ne ljuti se, ne piše kabaste, kilometarske postove. Nadam se da će se to ubuduće uvažavati.

Srećan Trajforse, Hristos se rodi. Aj u crkvu na jutrenje, sad će još malo.

Hahah da, drugi link sam uglavnom okacio zbog ovih par slika iz tunela, jer ima jako malo takvih na prvom, sve ovo ostalo je bas SKK

Da je bio manje drčan, možda je mogao i da prođe više u mejnstrimu, da se zadržao na onom jednom brdu, al on je SVAKO brdo u krugu od 5 km jebeno morao da proglasi za piramidu.

Da, to je ono sto sam pisao i za Nestorovica skoro na korona temi, obojica su se ocigledno dotakli nekih elemenata istine u svojim izlaganjima, ali su se obojica zanijeli pa poceli da seru ko foke, umjesto da su se malo smirili i stavljali akcenat na objektivno, pa polako, kad se jedna tvrdnja dokaze, lakse ces plasirati druge, makar bile i neistinite. Jok, daj sve odmah, znamo sve tajne univerzuma.

Inace nazivi ftw, ajde Piramida Sunca, pa Zemlje, pa Mjeseca, sve super, ali Piramida Ljubavi i najbolja PIRAMIDA BOSANSKOG ZMAJA??? (polizete mi jaja, opaa)

"da imate od cega da zivite kad necete da se bavite pametnim stvarima"

:svira kurcu cijeli zivot, nema 15 minuta radnog staza:

Problem ovih piramida je sto random mamlazi ocekuju faraona, sfinge i egipcane u pustinji.
Def jesu piramide, makar one prirodne. To ih ne sputava da budu piramide.

Ili piramida kako god, u najmanju ruku priroda se poigrala, mada fake su takvi oblici u prirodi.

Da ne pricamo da ima da se udje unutra, jonizovani vazduh itd. Jok, nole bogati degen koji veruje u fake sranja.

Uostalom nije poenta da li nesto jeste ili nije, nego da li radi posao.

Bosanske piramide
TRUE

Def jesu piramide, makar one prirodne.

takodje poznate i kao brdo/breg. jasno mi je da to nikada niste videli po vojvodini ali uglavnom su nekog tako piramidalnog/kupastog/toblerone oblika, sira dole a uza gore.

Sta nismo jbt imamo frusku goru ne kenjaj. Znas li da kada padne mladjani sneg bude stopiran saobracaj.

Stop nipodastavanju gora

Tako je. Naučno je dokazano što bi se reklo. Zanima me da li hotul veruje naučnim podacima ili je poremećeni antipiramidaš.

Pogledaj bos pir, nije natural

https://images.app.goo.gl/x4a1e8LmkMdbDMS59

Nije organaki oblik

I baa slucajno okrenute strane kao na egipatakim okeeeeeeeej jebeni

Sta nismo jbt imamo frusku goru ne kenjaj.

samo lalosi ono mogu da zovu "gora". verovatno niza od ove bosanske piramide sto viri

i bas slucajno nema ni jedna slika druge strane piramide :)

veceras kod care ljuta trolovanja.

Ako ova slika nije dovoljna ne znam o cemu oricamo. Neka je i polupiramida i to nesto znaci. Jok, slikace je od dole

Zajebana fruska zna da bude, spada u planine. Samo se zove gora

True fact