Prijava

Ovo je takav fejk da boli mozak.
Tilmo, ne ofiraj se molim te.

Tačno si stavio sve kao firme iz zemalja koje on pominjao i eto to je javno dostupno na njegovom kao profilu
Usraću se sad u gaće

a kako objasnjavas limundo i sve ono sto je prodato
takodje nooki ovaj je registrovan pre 9 godina, izgleda mi vise kao fade

uahahahah klupko se odmotava

neko fejkovao nalog sa 324 konekcije

glupa bosancina rofl

inace bombas - uspesan je

kakav crni fejk
pravi je nalog, čiji god da je

Nema veze da l je fejk ili ne, ovo doksovanje je zanimacija za retarde

Uzgred, nepoverenje je prirodna reakcija na thilma koliko god da su mu iskazi ubedljivi, poštujem takvo polazište u svakoj interakciji sa tim dokonim mamlazom

sad mi javiše na Linkedinu jedan lik odavde porukom da mi kačite profil, nema nameštaljke nikakve, ja sam u pitanju. Čudi me otkud se tek sad ovde pojavilo kad pola sajta zna ko sam. Nema ljutnje, sportski pozdrav.
Mislim ne pezim, da se razumemo,napušite mi se kurca musavci, ali ono nema težih osećanja i neću preduzimati nikakve mere protiv Miše i Mladena.

edit, slučajno je ispalo tako da se odjavim sa sajta pre dva dana, nema teorije zavere nikakve.. imam posla i ostajem pri tome. Pozdrav.

-play misa jebe zikina dinastija

Paa skroz ok covek.
#nohomo

sad možeš da vidiš ko smo mi ako uplatiš premium linked in nalog, pa da nas sve kontra doksuješ, mislim da je to jedino pravedno

Scouser
neko fejkovao nalog sa 324 konekcije

glupa bosancina rofl

ahahah jebem ti sunce kako je narod glup pa šta je ovo

a koje je tvoje objasnjenje

Tilmo koliko god da se trudi da nekoga podjebava, nekako uvek ispadne najveći jadnik na sajtu. Kad se malo ovo zaboravi, očekujem temu, "kako ući u duvansku industriju" ili "kako zaraditi 1000 evra mesečno".

јбт лик има тамнију пут од азербејџанског циганчета, ко зна какав микс поријекла се ту угњездио. кад га видиш није ни чудо што тако великодушно дијели супругу около.