Prijava

jos vise cenim bombija sad, alal vera

Samo mi nije jasno sto bi svoje vreme provodio na vuki kad mozes da duvas vuju i citas knjige, slusas muziku, jebes africke picke ako nemas vec drustva tamo no to je vec pravo na privatnost, just askin

a šta tebe sprečava da radiš sve to?

Slaviša deluje malo ofucano.

Doduše možda sam više oćekivao jer se predstavljao kao Apolon.

Autor Slaviša77 ima pare

pišem uz vetar, radim sve to, nisam ni priblizno pojava kao bombi koji je glavna atrakcija ovde

e aj ne serite vise, koje pare... dal ste normalni, nisam uglavnom pored zene i deteta u Srbiji i nemoj svasta da pisete... kakve crne pare, jedva prezivljavam, nemoj svasta da pisete ne bih se potucao kojekuda da imam pare... ajde bre u kurac. Jebe mi se da me prozivate za sve i svasta, ali daj ukljucite mozak malo jebeno. Otkud ja znam sta kom idiotu moze da padne na pamet.

strašno ljudi, umisliće neko svašta zbog posta na vukajliji lololo

za ovo je kajten zaboravio da postoji

Ako hoćeš da ćutimo moraćeš da platiš

Bonbas:
Nikad ne znas kakvih sve idiota ima u gradu.

Славиша брате, имаш пуну подршку од мене. Не дај се брате!

Otkud ja znam sta kom idiotu moze da padne na pamet.

Tako je, neko može 10 minusa da ti lupi :)
Sve, sve, ali od tebe da pročitam ovu rečenicu je vrhunac cinizma.
Inače - solidan linkedin profil.
Da pare nisu problem da li bi živeo u Srbiji ili bi s porodicom preko grane?

Nedaj se Slaviša!

Polako završavam poslove, putujem sledeće nedelje i neće me biti duže vreme, pa da odgovorim na neka pitanja

Samo mi nije jasno sto bi svoje vreme provodio na vuki kad mozes da duvas vuju i citas knjige, slusas muziku, jebes africke picke ako nemas vec drustva tamo no to je vec pravo na privatnost, just askin

Ne duvam, grozim se svake vrste narkomanije. Ovo drugo, šta ja znam i nije neki trip. Ne radi se o društvu, cigansko kričanje teško šta može zameniti.

Slaviša deluje malo ofucano.

Doduše možda sam više oćekivao jer se predstavljao kao Apolon.

Jesam odveć jeo govna ovde, ali ovog se zaista ne sećam. Mislim, pošto se radi o Thilmu verovatno je laž, ali eto možda možeš nalepiti neki link do toga. Uostalom, ako nisi 14-godišnja devojčica ne vidim zašto bi bio opterećen izgledom. Da, ružan sam, ali kod muškaraca iznad 18 to i ne igra presudnu ulogu. Uostalom, neko ko izgleda ovako teško da bi trebao bilo koga prozivati za izgled:
https://i.imgur.com/5JneiAW.jpg
Ova blentava razmazana faca garantuje incest, dakle možeš samo objasniti u kom kolenu srodstva su ti roditelji. Pa još gelić na kosi, ih.

Da pare nisu problem da li bi živeo u Srbiji ili bi s porodicom preko grane?

Ono što radim nažalost ne cveta u normalnim državama, već uglavnom u zemljama trećeg sveta. Tako da ne razmišljam voditi porodicu bilo gde, osim na jednomesečne ekskurzije. Da je recimo Australija, Kanada, USA ili Skandinavija, svakako porodično bih pre izabrao inostranstvo nego Srbiju. I ne radi se tu samo o novcu.

Znaci ipak ti ne treba onolika tovatna mast?

Slaviša, uz tebe smo!

Ej, znam ljude iz filp morisa, bivša duvanska industrija niš.

Šalju ih tako po svetu, neki čak i porodice vode.

Ali nije to unapređenje, nego ako hoćeš hoćeš, ako ne teraj se ukurac.

Ne pričam ovo sad da jebem bonbija, baš mi se pre neki dan žalio drug.

Naravno za nekog klinca bez porodice je to ful.

Nesto mi sad zao dodje Bombija jbg
Bori se cojek da prehrani porodicu a jebete ga