Prijava

Uskoro će godinu dana bez moderatora i mislim da je svako imao priliku da kaže šta je kome hteo na forumu u tom periodu. Od sada, želja mi je (a verujem i svih dobronamerih ljudi na sajtu) da na forumu više nema tog otrova. Umesto da se ponovo angažuju moderatori za ovu svrhu, krenula je da radi skripta koja će da automatski onoga koji krši ova pravila da trajno ograniči u korišćenju sajta. Kao krajnja mera predvidjeno je i brisanje profila.

Moze li se videti spisak zabranjenih reci

Nema striktne liste nego predvidja vredjanje na osnovu poruka koja su brisane godinama unazad.

ali i ako moze bez ovih testiranja, njih cu sam da banujem...

sledeće otvorena tema će biti takmičenje ko će više, i vremenski duže da psuje, koristeći neka slova sa diakritikom, možda kombinacija ćirilice i latinice, možda malo oni fensi simboli što koriste klinke

sky(net) is the limit

Nije ih trebalo brisati, trebalo je ostaviti samo ovu skriptu koja prepisuje sa UVREDA, bilo bi kul, kad te neko nervira ne moras vise da smisljas koga mu sve nataknes na kurac i kako, vec samo napises UVREDA sam

Bravo Mujo, ideja od milion dolara

Gazda, imaš 100 evra na zajam? :D

sto se mene tice uvrede su i formirale forum i ne slazem se s ovim, ovo je povreda slobode govora

Nije ih trebalo brisati, trebalo je ostaviti samo ovu skriptu koja prepisuje sa UVREDA, bilo bi kul, kad te neko nervira ne moras vise da smisljas koga mu sve nataknes na kurac i kako, vec samo napises UVREDA sam

u pravu si

Hahah skripta za uvrede, ma daj. Je l koristi Jogurtov komentar kao apsolutni šablon?

Uostalom, uvek može da se nadje nov sklop reči, kovanica i pazi sad SLENGA koji nijedna skripta ne bi mogla da pokrije. Za ovo ako hoćeš da isteraš - ili živ čovek da reguliše ili free for all.

da li će kao uvredu prepoznati ako nama bosancima kažu da je burek sa sirom, bombasu da je zvezdas, bolji da je hrvat itd. Vidjecemo.

Uostalom, uvek može da se nadje nov sklop reči, kovanica i pazi sad SLENGA koji nijedna skripta ne bi mogla da pokrije. Za ovo ako hoćeš da isteraš - ili živ čovek da reguliše ili free for all.

Apsolutno se slažem sa ovim. Poštujem što se konačno radi nešto na sajtu ali ovo je teška glupost. Jbg vidi samo šta je bilo sa skriptom za hejt.

Haj da vidimo i to čudo.

kajzene ako uklonis uvrede ubio si pola coveka u meni
ej kazjene napunim ti...

Uostalom, uvek može da se nadje nov sklop reči, kovanica i pazi sad SLENGA

Pa dobro tako nešto će pre da zabavi nego uvredi... Pričam o klasičnim psovkama i pretnjama.

Ne tvrdim da imam rešenje već početak rešenja.

ovo nije pocetak resenja nego resenje
ako hoces da zatvoris forum
i sve prozivke su bile do jaja poslednjih godinu dana nista nije bilo nesportski, ovo ti je kao da u birtiji zabranis ljudima da se deru i biju