Има један постер, име му не знам...

  1. Može li neko da mi da link (sinoć sam pretraživao postere 3 sata), lik na slici udara šamar nekoj ribi sa nekim kezom, a komentar ide nešto u fazonu "jer i vi možete imati ovaj izraz zadovoljstva" ili nešto slično tome... Poznat je poster čini mi se.

  2. Знам да је био онај обрисан што је била иста та слика. Кад лик пуца шамарчину риби и писало испод

    Јесте грех
    али осећај је невероватан

    Контам да је и тај што га енеми тражи исто обрисан. СТОП МАЛТРЕТИРАЊУ ЖЕНА!

  3. Pa nije valjda zbog šovinističke poruke obrisan? Čini mi se da je bio i u odabranim...?

  4. ОНДА ЈОШ ГОРЕ! МОДЕРАТОРИ ПОДРЖАВАЈУ МАЛТРЕТИРАЊЕ ЖЕНА! НЕ ВЕРУЈЕМ! ДОЛЕ ШОВИНИСТИ И НАСИЛНИЦИ! ДОЛЕ!!!!!

  5. ЕНЕМИ МОЛИМ ТЕ ОБРИШИ ТУ СЛИКУ. МОЈЕ ОЧИ ТО НЕ МОГУ ДА ГЛЕДАЈУ! А ПРОИМОРАН САМ....

  6. E'o, pokvario sam link x) Da mi se ne stresiraš... Znam koliko ti teško padaju ove scene. Nije ni meni sve jedno, veruj mi!

  7. Na foru: "Napravi poster-Napravio sam poster"
    Originalnost na nivou..

  8. Ja znam ime ali mi treba link...

    Nova adidas lopta??? :) Bio u odabranim...

  9. Hvala...
    Ma ja dignem frku pa nek čini čuda ko 'oće... :)))

  10. Ima jedan poster, čupavi roker sa gitarom se izbečio, a naziv glasi: "u jbt, ostao mi uključen šporet", ili tako nešto. Zna li neko?

  11. POSTER SA STRUMFOM I PLAVUSOM
    Ako neko moze da mi pomogne oko pronalaska postera ili slike gde plavusa plazi svoj ofarban u plavo jezik, a dodata je slika strumfa koji se zadovoljno smeska i ispada kao da mu je pruzila oralno zadovoljstvo. Hvala.

  12. znam taj poster.
    zove se nešto kao "mrzim kondome" ili slično. sad ću da potražim.
    edit: ckura, ne zove se tako. setiću se kasnije možda.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.